-->
Cities Skylines 2 için Yenilenen PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Paradox Interactive ve Colossal Order Ekipleri, Şehir İnşa Simülasyonu Oyunu Cities Skylines 2’nin Resmi PC Sistem Gereksinimlerini Güncelledi!

02.10.2023 | ulasufuk

Paradox Interactive ve Colossal Order Ekipleri, Şehir İnşa Simülasyonu Oyunu Cities Skylines 2’nin Resmi PC Sistem Gereksinimlerini Güncelledi! Ekiplere Göre Cities Skylines 2, Yeni Nesil Bir Oyun Olacak ve Belirli Donanıma Sahip Olanlar Deneyimleyebilecek.

Sistem gereksinimleri güncellendi

Son güncellenen sistem gereksinimlerine göre, PC oyuncularının en az 8 GB RAM, Intel Core i7-6700K veya AMD Ryzen 5 2600X işlemci, ve Nvidia GeForce GTX 970 veya eşdeğer bir AMD ekran kartına ihtiyacı olacak.

Ne yazık ki, paylaşılan gereksinimler içerisinde hangi sistemle hangi ayarlarda oynanabileceği gibi ayrıntılar verilmedi. İşte gereksinimler:

Minimum Gereksinimler:

  • İşlemci (CPU): Intel Core i7-6700K veya AMD Ryzen 5 2600X
  • Bellek (RAM): 8 GB
  • Ekran Kartı (GPU): Nvidia GeForce GTX 970 (4 GB) veya AMD eşdeğeri
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Home 64 Bit

Önerilen Gereksinimler:

  • İşlemci (CPU): Intel Core i5-12600K veya AMD Ryzen 7 5800X
  • Bellek (RAM): 16 GB
  • Ekran Kartı (GPU): Nvidia GeForce RTX 3080 (10 GB) veya AMD eşdeğeri
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Home 64 Bit veya Windows 11

Cities Skylines 2’nin yeni nesil konsol sürümleri, önceden planlanan 24 Ekim çıkış tarihinden 2024 baharına ertelendi. Ancak oyunun PC sürümü, planlandığı gibi 24 Ekim’de Steam üzerinden piyasaya sürülmeyi bekliyor.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.