-->
Bugün Hayvan Hastanesinde Veteriner Olma Şansını Yakalayın

NACON ve Tivola studio, tüm aileye yönelik bir oyun olan Animal Hospital’ın PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch’te piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan memnuniyet duyar.

19.10.2023 | ulasufuk

NACON ve Tivola studio, tüm aileye yönelik bir oyun olan Animal Hospital’ın PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch’te piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan memnuniyet duyar.

Genç hayvan severler Hayvan Hastanesi’nin büyüleyici dünyasını keşfetmeye davetlidir. Veteriner kıyafetlerinizi giyin ve hastanenizin kapısından giren tüm hayvanları kurtarmaya hazır olun. Yakında dünyanın dört bir köşesinden gelen türler hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğreneceksiniz!

Sevimli evcil hayvanlarla, vahşi ve egzotik hayvanlarla ve hatta büyülü hayvanlarla ilgilenin: kediler, köpekler, pandalar, tilkiler, kurtlar, koalalar, atlar, tek boynuzlu atlar… Kliniğinizin itibarı arttıkça, nadir hayvanlardan daha fazla ziyaret alacaksınız!
Mini oyunlar oynayarak ilk yardım uygulayın ve mümkün olan en iyi teşhisi koyun
Su, yiyecek ve okşama vererek bakımınızdaki hayvanların refahına dikkat edin ve karşılığında yeni bir sevgi seviyesine ulaştığınızda ödüller kazanın
Bu tesisi özelleştirerek ve zevkinize göre dekore ederek hayallerinizdeki hayvan hastanesine dönüştürün
Yeni odalar inşa ederek ve yeni hastalıkları tedavi etmenizi sağlayacak ekipmanların kilidini açarak hastanenizi büyütün!
Animal Hospital şimdi PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch’te.

İşte Fragman:Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.