-->
Bugün Hayvan Hastanesinde Veteriner Olma Şansını Yakalayın

NACON ve Tivola studio, tüm aileye yönelik bir oyun olan Animal Hospital’ın PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch’te piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan memnuniyet duyar.

19.10.2023 | ulasufuk

NACON ve Tivola studio, tüm aileye yönelik bir oyun olan Animal Hospital’ın PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch’te piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan memnuniyet duyar.

Genç hayvan severler Hayvan Hastanesi’nin büyüleyici dünyasını keşfetmeye davetlidir. Veteriner kıyafetlerinizi giyin ve hastanenizin kapısından giren tüm hayvanları kurtarmaya hazır olun. Yakında dünyanın dört bir köşesinden gelen türler hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğreneceksiniz!

Sevimli evcil hayvanlarla, vahşi ve egzotik hayvanlarla ve hatta büyülü hayvanlarla ilgilenin: kediler, köpekler, pandalar, tilkiler, kurtlar, koalalar, atlar, tek boynuzlu atlar… Kliniğinizin itibarı arttıkça, nadir hayvanlardan daha fazla ziyaret alacaksınız!
Mini oyunlar oynayarak ilk yardım uygulayın ve mümkün olan en iyi teşhisi koyun
Su, yiyecek ve okşama vererek bakımınızdaki hayvanların refahına dikkat edin ve karşılığında yeni bir sevgi seviyesine ulaştığınızda ödüller kazanın
Bu tesisi özelleştirerek ve zevkinize göre dekore ederek hayallerinizdeki hayvan hastanesine dönüştürün
Yeni odalar inşa ederek ve yeni hastalıkları tedavi etmenizi sağlayacak ekipmanların kilidini açarak hastanenizi büyütün!
Animal Hospital şimdi PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch’te.

İşte Fragman:Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.