-->
Bu Yeni Co-op Oynanış Videosunda Daha Fazla Little Nightmares III Sırrını Keşfedin!

Little Nightmares III’te iki ana kahraman, Low ve Alone, Spiral boyunca seyahat ederek Hiçlik’ten bir çıkış yolu aramak zorunda kalacaklar.

29.10.2023 | ulasufuk

Little Nightmares III’te iki ana kahraman, Low ve Alone, Spiral boyunca seyahat ederek Hiçlik’ten bir çıkış yolu aramak zorunda kalacaklar. Yolculukları, çöl kumlarından yükselen ve şiddetli rüzgarlarla çalışan tuhaf bir yer olan Nekropol’de başlar. Sonsuz enerji ve kesin ölüm şehri olarak tanımlanmıştır. Eskiden Sakinlerin yaşadığı bu antik metropol, günümüzde iki çocuğun Canavar Bebek de dahil olmak üzere çeşitli tehlikelerden kaçınmak zorunda kalacağı hayalet bir kasabaya dönüşmüş durumda.

Little Nightmares III’ün co-op modunda oynanan 18 dakikalık bu oynanış videosu, oyuncuları The Necropolis’in derinliklerine çekerek bazı sırlarını açığa çıkarıyor.

Little Nightmares III seride ilk kez online co-op olarak oynanabilecek ve oyuncular bu korkunç dünyada Low veya Alone adlı 2 yeni karakterden birinin rolünü üstlenebilecek. Oyun ayrıca ikinci karakteri kontrol eden yapay zeka ile tek oyunculu olarak da oynanabilecek.

Little Nightmares III 2024 yılında PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de yayınlanacak.

İşte Video:Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.