-->
Bethesda’dan Büyük Sürpriz: The Elder Scrolls: Castles Aniden Piyasada!

Fallout Shelter Tarzında Yeni Bir Simülasyon Oyunu: Bethesda, The Elder Scrolls Evreninde Mobil Oyunu Castles’ı Piyasaya Sürdü!

01.10.2023 | ulasufuk

Fallout Shelter Tarzında Yeni Bir Simülasyon Oyunu: Bethesda, The Elder Scrolls Evreninde Mobil Oyunu Castles’ı Piyasaya Sürdü!

Google Play mağazasında mevcut

Google Play mağazasındaki oyun açıklamasında şu detaylar yer alıyor: ‘Skyrim ve Fallout Shelter’ın ödüllü geliştiricisi Bethesda Game Studios’tan kendi kale ve hanedanınızı yöneteceğiniz yeni bir mobil oyun.’

Bethesda, önceki mobil oyunlarıyla oyunculara tanıdık gelmiş olabilir. Bu oyunlar arasında 2015’te yayınlanan inşa ve yönetim simülasyonu Fallout Shelter, 2017’de piyasaya sürülen dijital kart oyunu The Elder Scrolls: Legends ve 2019’da çıkan rol yapma oyunu The Elder Scrolls: Blades yer alıyor. Bu oyunların tamamı ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Ayrıca, Bethesda’dan Todd Howard geçtiğimiz Aralık ayında ekibin henüz duyurulmayan bir mobil oyun üzerinde çalıştığını açıklamıştı.

İşte Oynanış Videosu:Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.