-->
Alan Wake 2 İçin Heyecan Verici 30 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

GameInformer, Korku Odaklı Aksiyon-Macera Oyunu Alan Wake 2 İçin Toplamda 30 Dakikalık Yeni Oynanış Görüntülerini Paylaştı!

02.10.2023 | ulasufuk

GameInformer, Korku Odaklı Aksiyon-Macera Oyunu Alan Wake 2 İçin Toplamda 30 Dakikalık Yeni Oynanış Görüntülerini Paylaştı! İlk Video FBI Ajanı Saga Anderson’a, İkinci Video İse Alan Wake’e Odaklanıyor. Ancak Dikkat: Oynanış Videoları Spoiler İçeriyor!

Yayınlanan iki farklı oynanış videosundan da tahmin edebileceğiniz gibi burada oyuna dair ufak spoilerlar yer alıyor. Bu nedenle yaklaşmakta olan bu hayatta kalma korku oyununu oynayacaksanız elbette bu oynanış videolarını es geçebilirsiniz. Ancak diğer taraftan bu videolarla beraber oyun hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Beklenen oyunlar arasında yer alan Alan Wake 2, DLSS 3.5’ten yararlanacak ilk oyunlar arasında bulunuyor. DLSS 3.5, Ray Reconstruction’ı tanıtıyor ve Ray Tracing/Path Tracing kullanan oyunlarda daha iyi görseller sunmayı vadediyor. Ayrıca daha önce de belirtildiği gibi Alan Wake 2 tam Path Tracing desteğine sahip.

Alan Wake 2, 17 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Epic Games Store üzerinden PC için dijital olarak çıkış yapmaya hazırlanıyor.

İşte Oynanış Videoları:

#1

#2Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.