-->
Açıklama: Gangs of Sherwood

Gangs of Sherwood 2 Kasım’da yapılması planlanan resmi çıkışını 30 Kasım 2023 tarihine kadar ertelemeye karar verdi.

26.10.2023 | ulasufuk

“Sevgili oyuncular,

Ekim ayındaki Steam Next Fest sırasında gerçekleştirilen Gangs of Sherwood demosundan elde edilen yoğun geri bildirimler ışığında, ekiplerimiz oyunun 2 Kasım’da yapılması planlanan resmi çıkışını 30 Kasım 2023 tarihine kadar ertelemeye karar verdi.
Bu ek süre, Robin ve neşeli adamlarına Nottingham Şerifi’nin ordularıyla yüzleşmek için hazırlıklarını hızlandırma şansı vererek, belirli yönleri ince ayarlamak ve topluluk tarafından talep edilen bazı iyileştirmeleri dahil etmek için kullanılacak!

Gangs of Sherwood 30 Kasım’dan itibaren PC, PlayStation®5 ve Xbox Series X|S’de satışa sunulacak.

Lütfen anlayışınız ve sabrınız için şimdiden teşekkürlerimizi kabul edin.

Yakında Gangs of Sherwood’da görüşmek üzere!”Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.