-->
Yeni Tek Oyunculu Rpg New Arc Line Duyuruldu

Fulqrum Publishing ve Dreamate Games bugün PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’e gelecek olan yeni tek oyunculu, hikaye açısından zengin RPG oyunları New Arc Line’ı duyurdu.

04.09.2023 | ulasufuk

Fulqrum Publishing ve Dreamate Games bugün PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’e gelecek olan yeni tek oyunculu, hikaye açısından zengin RPG oyunları New Arc Line’ı duyurdu. Büyü ve teknolojinin yaldızlı çağında geçen New Arc Line, oyuncuları sorunlu bir dünyaya davet ediyor: Yeni Dünya ufukta beliriyor, ilerlemenin parlayan şehri ve ailenizin ölümcül hastalığına çare arayışınızdaki son umut ışığı. Ancak çok geçmeden şehrin güzelliğinin sadece bir deri bir kemik olduğunu keşfedeceksiniz; gizli büyü ve steampunk aletlerin dünyasında farklı gruplar arasında büyüyen gerilimler, fakirleri sömüren zenginler, canavarları avlayan insansılar ve tüm bunların ortasında, bu dünyanın geleceğini şekillendirmede oynamanız gereken rolün farkında olmayan, yabancı bir diyarda bir yabancı olan siz… Hangi tarafı seçeceksiniz? Ne olacaksın?

New Arc Line’da Arcane Magic ve Steampunk Devrimi arasındaki varoluşsal çatışmada yerinizi alın! Ölümcül aletler icat edin veya gizemli sanatlarda ustalaşın, çalın veya yumuşak konuşarak zirveye çıkın, düşmanlar ve müttefikler edinin, aşık olun, büyük bir komploya dahil olun ve tarihin akışını etkileyin.

Hikayenizi, bir buharlı geminin güvertesinde merak ve umut dolu bir şekilde geldiğiniz ‘İlerlemenin Parlayan Şehri’ New Arc metropolünde şekillendirin – ancak işler asla göründüğü kadar parlak değildir. Fabrikalardan çıkan kara duman gökyüzünü boğuyor, ayrımcılık, eşitsizlik ve yolsuzluk kol geziyor. Hayatta kalmak ve sevdiklerinizi kurtarmak için en alttan yükselmeniz, zor kararlar vermeniz ve çeşitli yoldaşlarınızın yardımıyla ellerinizi kirletmeniz gerekecek.

Sıra tabanlı taktik savaşlar, karmaşık bir karakter yaratıcısı ve zorlu seçimlerle dolu derin, inandırıcı bir dünya sunan New Arc Line, oyunculara unutulmaz bir anlatı macerası vaat ediyor.

İşte Fragman:Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.