-->
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, 2024 Sonbaharında Çıkıyor

Yayıncı Paradox Interactive, şu anda The Chinese Room’da geliştirilme aşamasında olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam,

04.09.2023 | ulasufuk

Yayıncı Paradox Interactive, şu anda The Chinese Room‘da geliştirilme aşamasında olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2‘nin PlayStation 5Xbox Series ve PC için Steam, Epic Games Store ve GOG aracılığıyla 2024 sonbaharında çıkış yapacağını duyurdu.

Daha önce duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarının artık planlanması söz konusu olmayan oyun için Ocak 2024’te tam bir oynanış açıklaması planlanıyor.

Yeni yayınlanan videoları aşağıda izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.