-->
Tamarak Trail Geliştirici Günlüğü Sanat Stilinin İlham Kaynaklarını İnceliyor

Yarrow Games ve Versus Evil’in yakında çıkacak olan sıra tabanlı zar odaklı deste kurma roguelike oyunu Tamarak Trail, yeni Dev Diary video serisinin ilkini yayınladı.

08.09.2023 | ulasufuk

Yarrow Games ve Versus Evil’in yakında çıkacak olan sıra tabanlı zar odaklı deste kurma roguelike oyunu Tamarak Trail, yeni Dev Diary video serisinin ilkini yayınladı. Bu ilk video, geliştirici ekibin oyunun göz alıcı sanat tarzı için ilham kaynaklarını derinlemesine inceliyor.

Yarrow Games’in geliştirici ekibi, Kuzey Ontario’nun rustik sonbahar renk paletini ve engebeli atmosferini yakalamakta uzmanlaşmış, 20. yüzyılın başlarında Kanadalı manzara ressamlarından oluşan ünlü bir grup olan Group of Seven’ın görünümünü ve hissini gerçekten yakalamak istedi. Yarrow oyunları aynı zamanda 20. yüzyılın başlarında yaşamış çok sayıda hikaye kitabı çizeri ve bale seti tasarımcısından da ilham almıştır. Bu sanat eserlerinin Tamarak Trail’in ormanlık folklor dünyasını nasıl ateşlediğini aşağıdaki Sanat İlhamı Geliştirme Günlüğü’nde görün.

Tamarak Trail Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sturgeon Lodge adlı gizli bir topluluğun üyesi olarak, çürüyen bir dünyanın gizemini bir araya getirmek, bu yozlaşmanın kaynağını avlamak ve her ne pahasına olursa olsun buna bir son vermek size kalmış. Bu maceraya atılırken üç karakterden birini seçebilirsiniz; Sihirbaz, İz Sürücü veya Dedektif, her birinin kendine özgü yetenekleri ve özellikleri vardır. Tercih ettiğiniz oyun tarzına bağlı olarak, karakterin farklı becerileri ve nitelikleri, uğursuz yolda ilerlerken karakteriniz için benzersiz bir strateji oluşturmanıza olanak tanır. Prosedürel olarak oluşturulan yollar, olaylar, canavarlar, kamp alanları, hazine ve daha fazlasıyla karşılaşabileceğiniz sayısız olasılık yaratır. Her yeni keşif, keşfedilecek yeni bonuslar ve stratejiler ortaya çıkarıyor.
Karşılaşacağınız canavarlar ve hain düşmanlarla mücadele etmek için zar atarken taktiksel davranmanız gerekecek, çünkü her bir yüz zafer veya yenilgi arasındaki fark anlamına gelebilir. Farklı zar yüzleri doğrudan saldırmak, güçlendirmeler ve zayıflatmalar uygulamak, zaman içinde hasar vermek, kendinizi savunmak, kombo muhteşemliği için onları başka bir tarafa “çevirmek” ve çok daha fazlası için kullanılabilir. Pasif yetenekleri güvence altına almak için “zar çekirdekleri” bile uygulayabilirsiniz. Zar atımlarınızın doğrudan kontrolü size verilmiştir ve onları bir araya getirerek öldürücü kombo saldırıları oluşturabilirsiniz. Gerçek deste oluşturucu tarzında, zar yüzleri her zaferden sonra daha fazla yetenekle özelleştirilebilir ve gelecekteki savaşlara taşımak için yeni saldırılar, savunmalar ve kombinasyonlar eklenebilir.

İşte Video:Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.