-->
Tales From the Loop RPG: They Grow Up So Fast Bugün Yayınlandı!

Bugün Free League Publishing, çok ödüllü Tales From the Loop Rol Yapma Oyunu için yepyeni bir genişleme paketi olan They Grow Up So Fast’i yayınladı.

05.09.2023 | ulasufuk

O kader gününde her şey değişti. Geriye dönüp baktığımda, yaptığımız şeyin hayatlarımızı sonsuza dek değiştirdiğini biliyorum. Gökyüzü yırtıldı ve garip bir şey geldi. Bu bize evren hakkında ne kadar az şey bildiğimizi gösteren büyük bir maceraydı. Korkutucu ama bir o kadar da büyülüydü. Keşke bunu tekrar yapabilseydik.
80’lere hiç olmadıkları gibi geri dönmek. Bugün Free League Publishing, çok ödüllü Tales From the Loop Rol Yapma Oyunu için yepyeni bir genişleme paketi olan They Grow Up So Fast’i yayınladı.

Bu dört yeni macerada, Çocuklar yeteneklerinin sınırlarına kadar test edilecekler. Sıradan bir kamp gezisi başka bir şeye dönüştüğünde, arkadaşların her boyutta ve biçimde ve hatta farklı dünyalardan geldiğini keşfedecekler. Birlikte asla unutamayacakları bir maceraya atılacaklar.

Tales From the Loop RPG: They Grow Up So Fast’teki dört macera bağımsız olarak oynanabilir, ancak birlikte bir yılın mevsimlerini kapsayan bir kampanya oluştururlar.Popüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.