-->
MediaMarkt ‘Okula Dönüş’ için Başlattığı Kampanyaya İhtiyaca Göre Çeşitli Ürünler Ekliyor

Okulların açılmasına sayılı günler kala MediaMarkt, haftalar önce başlattığı ve öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiği ‘Okula Dönüş’ kampanyasını çeşitlendiriyor.

06.09.2023 | ulasufuk

Okulların açılmasına sayılı günler kala MediaMarkt, haftalar önce başlattığı ve öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiği ‘Okula Dönüş’ kampanyasını çeşitlendiriyor. İlk zilin çalacağı 11 Eylül’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, birçok ürün cazip fırsat ve tekliflerle satışa sunuluyor. 

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, her yaştan milyonlarca öğrencinin ihtiyaçları için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. MediaMarkt’ın kampanyası kapsamında, dizüstü bilgisayarlardan monitörlere, laptop sırt çantalarından oyuncu kulaklıklarına ve hoparlöre kadar birçok ürün cazip fırsat ve tekliflerle tüketicilerle buluşuyor. 

11 Eylül’e kadar sürecek kampanya ile;

  • Samsung M5 LS27CM501EUXUF 27″ 60Hz 4ms HDR10 FHD Akıllı Monitör 3.899 TL’den,
  • Harman Kardon Onyx Studio 7 Bluetooth Hoparlör 6.999 TL’den,
  • Lenovo IDEAPAD 1 Dizüstü Bilgisayar 8.999 TL’den,
  • Caselogic Commence 15.6” 24L Laptop Sırt Çantası 899 TL’den,
  • Steelseries Arctis Nova 1 Multi-System Oyuncu Kulaklığı 1.699 TL’den satışa sunulacak. 

MediaMarkt’ın kampanyası Türkiye genelindeki 95 mağazasında, mediamarkt.com.tr’de ve markanın mobil uygulamasında geçerli olacak.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.