-->
MediaMarkt, Kahveseverleri Ankara Coffee Festivali’nde Misafir Ediyor! 

Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.

23.09.2023 | ulasufuk

Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor. Bilkent Center’da düzenlenecek olan festival, kahve tutkunları için unutulmaz bir buluşma noktası olacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Ankara Coffee Festivali’nde ziyaretçilere unutulmaz bir kahve deneyimi yaşatacak. 2016, 2017 ve 2019 yıllarında Türkiye Barista Şampiyonu unvanını kazanan Nisan Ağca, MediaMarkt standında kahve tutkunlarına özel workshoplar düzenleyecek. Ankara Coffee Festivali 24 Eylül’e kadar sürecek ve Bilkent Center’da gerçekleşecek. 

MediaMarkt ayrıca, kahve festivalini her gün evinde yaşamak isteyen tüketiciler için bir kampanya başlattı. 

24 Eylül’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında;

  • Philips EP2220/10 Tam Otomatik Kahve Makinesi 7.299 TL’den
  • Melitta CI Touch Tam Otomatik Kahve Makinesi 21.999 TL’den
  • DELONGHI ICM16710 Filtre Kahve Makinesi 3.699 TL’den satışa sunulacak. 


Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.