-->
Lies of P’den ‘Weapon Showcase’ Oynanış Videosu

Yayıncı Neowiz ve geliştirici Round8 Studio, Lies of P için oyundaki silahları gösteren yedi dakikalık bir oynanış videosu yayınladı.

06.09.2023 | ulasufuk

Yayıncı Neowiz ve geliştirici Round8 Studio, Lies of P için oyundaki silahları gösteren yedi dakikalık bir oynanış videosu yayınladı.

Görüntülerde özenle seçilmiş bir dizi silah ve benzersiz silahlar tanıtılıyor. Oyuncular, oyun başladığında “Silah Montajı” sistemi aracılığıyla “yüzlerce” olası silah kombinasyonunu oluşturabilecekler.

Demosu şu anda mevcut olan, PlayStation 5Xbox SeriesPlayStation 4Xbox One ve PC için Steam ve Microsoft Store aracılığıyla 19 Eylül’de çıkacak oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.