-->
İşte bugün! Sprout Valley Nintendo Switch ve Steam’de yayınlanıyor

Nintendo Switch için bağımsız oyunların en hızlı büyüyen yayıncısı RedDeer.Games, uzun zamandır beklenen çiftçilik simülatörü Sprout Valley’i bugün yayınladı.

08.09.2023 | ulasufuk

Nintendo Switch için bağımsız oyunların en hızlı büyüyen yayıncısı RedDeer.Games, uzun zamandır beklenen çiftçilik simülatörü Sprout Valley’i bugün yayınladı. Oyun tüm dünyada Nintendo Switch ve Steam’de mevcut.

Sprout Valley, oyuncuların sevimli kedi Nico’nun yeryüzünde huzurlu bir yer bulmasına ve düzenlemesine yardımcı olacakları rahat bir pikselli çiftçilik simülatörüdür. Nico olarak oyuncular, büyük şehrin koşuşturmasından uzakta hayatlarının yeni bir bölümüne başlamak için Ostara dünyasının adalarından birine varacaklar.

Çevreyi tasarlayarak, kaynakları toplayarak, bitkileri dikerek ve bakımını yaparak, oyuncular Nico’nun elleriyle meditatif ve rahatlatıcı bir hızda bir rüya bahçesi inşa edecekler.

Ancak, mahsul yetiştirmek ve evler planlamak, son derece ödüllendirici olsa da, Ostara’nın sunduğu tek şey değildir. Çünkü oyuncuları balık tutmak, seyahat etmek ve çevredeki adaları keşfetmek, sevimli hayvanlarla arkadaş olmak ve özel etkinliklere katılmak gibi birçok ek aktivite bekliyor.

Sprout Vadisi yaşam ve fırsatlarla dolup taşıyor!

Sprout Valley’de ayrıca 15 saatten fazla süren ana hikaye, kişinin kendi mahsullerini ve kaynaklarını satmak için şirket içi bir sistem ve oyuncuların oyunda gerçekleştirebilecekleri eylemleri etkileyen bir hava durumu ve gece gündüz sistemi bulunmaktadır.

Tüm bunlar pastel, pikselli grafikler ve rahatlatıcı, heyecan verici müziklerle tamamlanmıştır.

İşte Fragman:Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.