-->
HUAWEI FreeBuds SE 2 HUAWEI Online Mağazası’nda Kampanyada

Huawei, TWS kulaklık serisinin en yeni üyesi HUAWEI FreeBuds SE 2’yi Online Mağazasında kampanyalı olarak müzik severlere sunuyor. Bu kulaklıklar, giriş seviyesi bir TWS kulaklık çifti olmasına rağmen uzun pil ömrü, kulağa rahat oturuşu ve sezgisel özellikleri sayesinde olağanüstü bir kablosuz deneyim sunuyor.

12.09.2023 | ulasufuk

Huawei, TWS kulaklık serisinin en yeni üyesi HUAWEI FreeBuds SE 2’yi Online Mağazasında kampanyalı olarak müzik severlere sunuyor. Bu kulaklıklar, giriş seviyesi bir TWS kulaklık çifti olmasına rağmen uzun pil ömrü, kulağa rahat oturuşu ve sezgisel özellikleri sayesinde olağanüstü bir kablosuz deneyim sunuyor.

HUAWEI FreeBuds SE 2, hafif tasarımı, akıllı interaktif özellikleri ve istikrarlı bağlantıları gibi üst düzey özelliklerini sunmaya devam ederek öncülüğünü geliştiriyor. Bununla birlikte, HUAWEI FreeBuds SE 2 sadece yeni renklerle yeni bir tasarım sunmakla kalmıyor, aynı zamanda daha genç kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için ergonomik olarak tasarlandı.

Kulaklıklar ve şarj kutusu özel olarak tasarlandı

Her bir kulaklık sadece 3,8 g (±0,2 g) ağırlığında ve 33,66 mm x 17,83 mm x 18,13 mm ölçüleriyle hafif ve kompakt olacak şekilde üretilmiştir.

Ayrıca, kulaklıkların yuvarlak silueti daha güvenli bir tutuş sağlar. Cihaz, 33 g ağırlığında ve 50,40 mm x 50,31 mm x 23,40 mm ölçülerindeki şarj kutusu ile son derece taşınabilir.

HUAWEI, genç kullanıcıların her durumu ve kıyafeti tamamlayan kulaklıklar aradığının farkında.

Kulaklık Seramik Beyazı rengiyle ve kesintisiz müzik çalma için 40 saat pil ömrü sağlıyor.

Kulaklıklar, tam şarjlı bir şarj kutusu kullanılarak 40 saatin üzerinde pil ömrü sağlar. Tam şarj edildiğinde, 9 saat kesintisiz müzik çalma imkanı sunabilir. 

Bu kompakt kulaklıklar aynı zamanda hızlı şarj özelliğine sahip ve sadece 10 dakikalık şarj ile 3 saat müzik çalma imkanı sunar.

HUAWEI FreeBuds SE 2, kaliteden ödün vermeyen akıllı özelliklere de sahip. Bluetooth 5.3 ile kullanıcılar kulaklıklarını EMUI, Android, iOS ve diğer desteklenen cihazlara sorunsuz bir şekilde bağlayabilirler. Kulaklıkların IP54 dereceli suya ve toza karşı dayanıklılığı, spor salonu antrenmanları ve plaj voleybolu gibi açık hava etkinlikleri sırasında güvence sağlar.

Kullanışlı bir zil sesi konum işlevi, kullanıcıların yanlış yerleştirilmiş kulaklıkları kolaylıkla bulmalarını sağlar. Ayrıca, kulaklıkların özelleştirilebilir interaktif hareketleri, kullanıcıların kulaklıklara sadece birkaç dokunuşla müzik çalmayı kontrol etmelerini, aramalara yanıt vermelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlar.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.