-->
Hookhausen Dlc’si Aew: Fight Forever İçı̇n Hazır

Son AEW: Fight Forever DLC’sinde AEW Yıldızları HOOK ve Danhausen Yer Alıyor

28.09.2023 | ulasufuk

Son AEW: Fight Forever DLC’sinde AEW Yıldızları HOOK ve Danhausen Yer Alıyor

TTHQ Nordic GmbH, All Elite Wrestling (AEW) ve YUKE’S Co., Ltd. bugün AEW: Fight Forever için HOOKHAUSEN: Very Handsome, Very Evil DLC paketini yayınladı. AEW yıldızları HOOK ve Danhausen’in oynanabilir güreşçiler olarak yer aldığı yeni paket PS4™, PS5™, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için 7,99$’dan satışa sunuldu.

HOOKHAUSEN paketi ayrıca AEW: Fight Forever Season Pass ve AEW: Fight Forever Elite Edition’a da dahildir. Ayrıca HOOKHAUSEN, 5 Ekim’de Nintendo® Switch’te satışa sunulacak.

İşte Oyun Hakkında Video:Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.