-->
Green With Energy Eylül Ayında Steam’de Yayınlanıyor!

Yaklaşan yeni oyunda kendinizi sürdürülebilir enerjinin dinamik dünyasına kaptırmaya hazır olun.

05.09.2023 | ulasufuk

Yaklaşan yeni oyunda kendinizi sürdürülebilir enerjinin dinamik dünyasına kaptırmaya hazır olun – Green With Energy 14 Eylül 2023’te TSİ 15:00’te Steam’de yayınlanacak! Bu yenilikçi ve büyüleyici oyun, oyuncuları bir enerji mühendisinin yerine geçmeye ve elektrik şebekesi sistemlerini tasarlama, test etme ve inşa etme mücadelesini benimsemeye davet ediyor.

Farklı biyomlarda güç şebekeleri tasarlama, test etme ve bir araya getirme süreciyle görevlendirilmiş bir güç mühendisi olarak bir yolculuğa çıkın. Seçim sizin: sağlam, esnek sistemler oluşturun veya elinizdeki araçlarla yenilikçi çözümleri bir araya getirerek yaratıcı bir yaklaşım benimseyin.

Güneş, rüzgar ve hidroelektrik enerjisi dahil olmak üzere bir dizi enerji teknolojisiyle çalışın. Bütçe, verimlilik ve çeşitli bina tipleri arasında hassas bir denge kurun. İleriye dönük stratejik yolunuzu çizmek için simülasyonlar çalıştırın ve sonuçları titizlikle değerlendirin. İleriye dönük stratejik bir yol çizmek için simülasyon sonuçlarını analiz edin ve oyun içi liderlik tabloları aracılığıyla heyecanlı bir topluluk rekabetine katılın.

Hava koşullarının ve iklimlerin sürekli değişen gelgitlerine dayanacak şekilde tasarlanmış altyapı inşa edin. Enerji depolamak ve sınırlı güneş veya rüzgar mevcudiyeti dönemlerinde elektrik kesintilerini önlemek için pil çiftlikleri gibi en son teknolojiden yararlanın. Transformatörleri kullanarak yüksek ve düşük voltaj arasında sorunsuzca dönüşüm yapın.

Oyunun tam sürümü 7 dilde mevcut olacak: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca – İspanya, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince.

Green With Energy’nin Steam’deki çıkışını kaçırmayın ve oyunu hemen Steam İstek Listenize ekleyin. Prömiyer 14 Eylül 2023’te, TSİ 15:00’te.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.