-->
Green With Energy Eylül Ayında Steam’de Yayınlanıyor!

Yaklaşan yeni oyunda kendinizi sürdürülebilir enerjinin dinamik dünyasına kaptırmaya hazır olun.

05.09.2023 | ulasufuk

Yaklaşan yeni oyunda kendinizi sürdürülebilir enerjinin dinamik dünyasına kaptırmaya hazır olun – Green With Energy 14 Eylül 2023’te TSİ 15:00’te Steam’de yayınlanacak! Bu yenilikçi ve büyüleyici oyun, oyuncuları bir enerji mühendisinin yerine geçmeye ve elektrik şebekesi sistemlerini tasarlama, test etme ve inşa etme mücadelesini benimsemeye davet ediyor.

Farklı biyomlarda güç şebekeleri tasarlama, test etme ve bir araya getirme süreciyle görevlendirilmiş bir güç mühendisi olarak bir yolculuğa çıkın. Seçim sizin: sağlam, esnek sistemler oluşturun veya elinizdeki araçlarla yenilikçi çözümleri bir araya getirerek yaratıcı bir yaklaşım benimseyin.

Güneş, rüzgar ve hidroelektrik enerjisi dahil olmak üzere bir dizi enerji teknolojisiyle çalışın. Bütçe, verimlilik ve çeşitli bina tipleri arasında hassas bir denge kurun. İleriye dönük stratejik yolunuzu çizmek için simülasyonlar çalıştırın ve sonuçları titizlikle değerlendirin. İleriye dönük stratejik bir yol çizmek için simülasyon sonuçlarını analiz edin ve oyun içi liderlik tabloları aracılığıyla heyecanlı bir topluluk rekabetine katılın.

Hava koşullarının ve iklimlerin sürekli değişen gelgitlerine dayanacak şekilde tasarlanmış altyapı inşa edin. Enerji depolamak ve sınırlı güneş veya rüzgar mevcudiyeti dönemlerinde elektrik kesintilerini önlemek için pil çiftlikleri gibi en son teknolojiden yararlanın. Transformatörleri kullanarak yüksek ve düşük voltaj arasında sorunsuzca dönüşüm yapın.

Oyunun tam sürümü 7 dilde mevcut olacak: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca – İspanya, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince.

Green With Energy’nin Steam’deki çıkışını kaçırmayın ve oyunu hemen Steam İstek Listenize ekleyin. Prömiyer 14 Eylül 2023’te, TSİ 15:00’te.Popüler Haberler


Microsoft’un oyun abonelik servisi Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor! Temmuz ayı içinde kullanıcılara sunulacak olan bu 5 yeni oyunla birlikte oyun kütüphanenizi genişletebilirsiniz.


Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Critical Hit Games tarafından uzun süredir geliştirilen Nobody Wants to Die adlı gizem ve macera dolu oyun, bugün itibarıyla oyuncularla buluştu.


Dead by Daylight hayatta kalma oyununa, Tomb Raider serisinden tanıdığımız ana karakter Lara Croft, oynanabilir bir karakter olarak ekleniyor.