-->
Fear Fest: Black Summer 2023 Etkinliği Sırasında Sergilenen Tüm Oyunlar

Fear Fest: Black Summer 2023 etkinliği gerçekleştirildi ve bu etkinlik sırasında dikkat çekici birçok korku oyununa yer verildi.

10.09.2023 | ulasufuk

Fear Fest: Black Summer 2023 etkinliği gerçekleştirildi ve bu etkinlik sırasında dikkat çekici birçok korku oyununa yer verildi. Ancak etkinlik, geliştirici yorumlarını içerdiği için birkaç saatten fazla zaman alabilir. Bu nedenle, size etkinliği özetlemek istiyoruz. Eğer isterseniz, Fear Fest: Black Summer 2023 kapsamında sergilenen en önemli oyunları hemen aşağıda bulabilirsiniz veya etkinliğin tamamını yukarıdan izleyebilirsiniz.

Bu korku oyunları temalı etkinlikte gösterilen video oyunları arasında Stray Souls, Hollowbody, Projekt Z: Beyond Order, Beautiful Light, Ad Infinitum, Nazralath: The Fallen World, Unfollow ve No Son of Mine gibi başlıklar bulunuyor. Eğer bu oyunlar arasında ilginizi çekenler varsa, onları takip listenize eklemeyi unutmayın.

İşte Oyunlar ve Fragmanları:

Beautiful Light

Ad Infinitum

Pine Harbor

AILA

Reveil

Hollowbody

The Axis Unseen

Dark Fracture

Nazralath: The Fallen World

Cookie Cutter

Deceit 2

The Dark World: Karma

El Paso, Elsewhere

Beyond the Pines

Slave Zero X

Vlad Circus: Descend Into Madness

Unfollow

Projekt Z: Beyond Order

Beast

Gori: Cuddly Carnage

No Son of Mine

Stray Souls

Edge of Sanity

Limerick: Cadence Mansion

The Bunny Graveyard

Horses

Alone in the Dark



Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.