-->
Fear Fest: Black Summer 2023 Etkinliği Sırasında Sergilenen Tüm Oyunlar

Fear Fest: Black Summer 2023 etkinliği gerçekleştirildi ve bu etkinlik sırasında dikkat çekici birçok korku oyununa yer verildi.

10.09.2023 | ulasufuk

Fear Fest: Black Summer 2023 etkinliği gerçekleştirildi ve bu etkinlik sırasında dikkat çekici birçok korku oyununa yer verildi. Ancak etkinlik, geliştirici yorumlarını içerdiği için birkaç saatten fazla zaman alabilir. Bu nedenle, size etkinliği özetlemek istiyoruz. Eğer isterseniz, Fear Fest: Black Summer 2023 kapsamında sergilenen en önemli oyunları hemen aşağıda bulabilirsiniz veya etkinliğin tamamını yukarıdan izleyebilirsiniz.

Bu korku oyunları temalı etkinlikte gösterilen video oyunları arasında Stray Souls, Hollowbody, Projekt Z: Beyond Order, Beautiful Light, Ad Infinitum, Nazralath: The Fallen World, Unfollow ve No Son of Mine gibi başlıklar bulunuyor. Eğer bu oyunlar arasında ilginizi çekenler varsa, onları takip listenize eklemeyi unutmayın.

İşte Oyunlar ve Fragmanları:

Beautiful Light

Ad Infinitum

Pine Harbor

AILA

Reveil

Hollowbody

The Axis Unseen

Dark Fracture

Nazralath: The Fallen World

Cookie Cutter

Deceit 2

The Dark World: Karma

El Paso, Elsewhere

Beyond the Pines

Slave Zero X

Vlad Circus: Descend Into Madness

Unfollow

Projekt Z: Beyond Order

Beast

Gori: Cuddly Carnage

No Son of Mine

Stray Souls

Edge of Sanity

Limerick: Cadence Mansion

The Bunny Graveyard

Horses

Alone in the DarkPopüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.