-->
Efsanelerden, Yeni Nesillere Gelsin: Razer Vıper V3 Hyperpeed!

Oyuncular için önde gelen global yaşam tarzı markası Razer™, Razer Viper V3 HyperSpeed’i gururla tanıtıyor.

14.09.2023 | ulasufuk

Oyuncular için önde gelen global yaşam tarzı markası Razer™, Razer Viper V3 HyperSpeed‘i gururla tanıtıyor. Razer’ın espor ve oyun çevre birimlerindeki rakipsiz mirasını temsil eden bu kablosuz oyun faresi hem günümüzün profesyonelleri hem de yeni nesil oyun şampiyonları için özel olarak tasarlandı.

Rakipsiz Mirasın Vasiyeti

Ödüllü Viper serisinin bir uzantısı olan Viper V3 HyperSpeed, Razer’ın uzun süredir devam eden “Oyuncular İçin. Oyuncular tarafından.” sloganının vücut bulmuş hali olarak karşınızda duruyor. Razer’ın “Tüm oyuncuları rekabet güçlerini artıracak araçlarla donatma” taahhüdünü yeniden teyit eden bu fare, profesyonel oyun dünyasına önemli bir girişin de temsilcisi oluyor.

Profesyonellerin Güvendiği Bir Şekil

E-spor profesyonelleriyle uzun yıllara dayanan iş birliği; Viper V3 HyperSpeed’in optimum destek, kavrama ve konfor sağlayan hassas yapısının ortaya çıkması ile neticelendi. Sonuç olarak; pençe ve parmak ucu kavrama stilleri, minimum parmak yorgunluğu ve hayati komutlara gelişmiş erişilebilirlik için tasarlanmış bir oyun faresi ortaya çıktı.

Profesyonellerin Güvendiği Performans

Razer Focus Pro 30K Optik Sensöre sahip Viper V3 HyperSpeed, sizlere kesin doğruluğu garanti eder. Yalnızca tek bir AA alkalin pille çalışan fare, HyperSpeed kablosuz modunda 280 saatlik şaşırtıcı pil ömrü ile kesintisiz oyun deneyimi sağlar. Razer HyperPolling kablosuz dongle’ı (ayrı olarak satılır) ile gerçek 4000 Hz kablosuz yoklama hızına yükseltme seçeneği sayesinde oyuncular, rekabette kritik mikrosaniye avantajları elde ederler. 

Razer’ın oyun sınırlarını zorlamaya yönelik kararlılığının bir yansıması olan Viper V3 HyperSpeed, hem tecrübeli hem de yükselen yıldızların herkesten önde olmasını sağlar. Profesyoneller tarafından onaylı ergonomisi ve sınıfının en iyisi teknolojilerle donatılmış fare, her oyuncuya en yüksek Razer performansını deneyimleme fırsatını sunuyor.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.