-->
Duke Nukem Collection 1 ve 2 Ön Siparişe Açıldı!

Duke Nukem Gerı̇ Döndü!

12.09.2023 | ulasufuk

Duke Nukem Gerı̇ Döndü!

Duke Nukem Collection 1, tüm zamanların en ufuk açıcı birinci şahıs nişancı oyunlarından birini, kendisinden önceki oyunlarla birlikte bir araya getiriyor.

Duke Nukem 3D: Total Meltdown, Duke’ün maceralarının en ünlüsünün 32-bit sürümüdür. Bu sürüm Duke Nukem Collection 1’in bir parçası olarak ilk kez yeniden piyasaya sürülüyor, bu da bu sürüme özel içeriğin ilk çıkışından bu yana ilk kez tekrar sunulduğu anlamına geliyor.

Sadece Duke Nukem 3D: Total Meltdown’da bulunan seviyeleri içeren özel bir bölümün ve en iyi oyun deneyimini sunmak için yaptığımız oyun optimizasyonlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Duke Nukem 1 & 2 Remastered, orijinal iki Duke Nukem 2D platform oyununun yepyeni yeniden sürümleridir. Bunlar Blaze Entertainment ekibi tarafından sıfırdan yeniden inşa edildi ve pürüzsüz kaydırma, geniş ekran desteği, geliştirilmiş çözünürlükler ve daha fazlası gibi birçok modern iyileştirme içeriyor!Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.