-->
Dijital Oyun Dünyasının Hayal Kahramanları GameX’te Buluştu

Hayal kahramanlarını birebir canlandıran Cosplay sanatçıları GameX 2023’e damgasını vurdu…

04.09.2023 | ulasufuk

Hayal kahramanlarını birebir canlandıran Cosplay sanatçıları GameX 2023’e damgasını vurdu…

Oyun, film ve anime karakterlerini canlandıran Cosplay sanatçıları Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı GameX 2023’te ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Bu yıl 17’nci kez düzenlenenen Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı dijital oyun tutkunlarının buluşma noktası GameX 2023’te Cosplay sanatçıları, kendi yaptıkları kostüm ve aksesuarlarla     hayran oldukları karakterleri canlandırdı.  

Ghost’tan Jason Voorhees’e, Zed karakterinden Thor’a kadar yüzlerce hayal kahramanı kimliğine bürünen Cosplay’ler gençler ve çocuklar kadar oyun tutkunu büyüklere de  eğlenceli dakikalar yaşattılar. Fuar ziyaretçileri hayranı oldukları Cosplay’lerin birebir aynısıyla fotoğraf çektirmek için adeta yarıştılar. 

En Eğlenceli Fuar “GameX” Cumartesi sona eriyor 

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı GameX 2023’ün üçüncü gününde de binlerce oyun sever fuar alanına akın etti. En yeni dijital oyunlar ilk kez oyun tutkunlarıyla buluşurken, eğlence dolu fuar 2 Eylül Cumartesi gününe kadar sürecek.

Dünyanın markası GameX’te

Rönesans Fuarcılık tarafından bu yıl 17’nci kez düzenlenen GameX 2023’ün katılımcıları arasında PUBG Mobile’ın yapımcısı dünya devi Tencent Games, Undawn, Papara,  Vatan Game, Funverse Games, RedBull, YTU GamesUp, Game+,  Arma Computer, Hawk Chair, Quantum Gaming,  Ortombo, GGAmigo, White Wolves, Teto Games, TDL, Hado ve daha birçok marka bulunuyor. GameX 2023’e her yıl olduğu gibi bu yıl da 100 bin üzerinde dijital oyun tutkununun katılımı bekleniyor.Popüler Haberler


Madmind Studio’nun ortak evren olan The World of Agony ile bağlantılı en son yapımlarının yıllık vitrini için bize katılın.


Senin için yeni bir şeyim var yabancı! Resident Evil™ 4 VR Modu, 8 Aralık 2023’te oyuncuları hayatta kalma korku dünyasına davet ediyor.


Üstesinden gelmeniz gereken ana patronlara göz atın!


Core Engage’in dünyayı geri kazanmakla ilgili ilk oyununda yeni bir yıl yeni bir dünyayı müjdeliyor.