-->
Company of Heroes 3 Yeni İçerik Yol Haritası Paylaşıldı!

Relic Entertainment, geri kalan yıl için Company of Heroes 3’ün yeni içerik yol haritasını paylaştı.

04.09.2023 | ulasufuk

Relic Entertainment, geri kalan yıl için Company of Heroes 3’ün yeni içerik yol haritasını paylaştı. Hem PC hem de konsollar için güncellemeler ve büyük bir genişleme paketi planlanıyor. İşte detaylar:

Company of Heroes 3, Şubat ayında PC ve Mayıs ayında PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya sürüldü. Oyun, beklentileri tam olarak karşılayamasa da SEGA ve Relic Entertainment, içerik desteğini sürdürüyor.

Serinin YouTube kanalında yayınlanan yeni bir video ile geri kalan yıl için gelecek içerikler hakkında bilgi verildi.

Company of Heroes 3 Yeni İçerik Yol Haritası Neler Getiriyor?

  • Ekim ayında PC versiyonu için Umbral Wasp adında bir güncelleme gelecek. Bu güncelleme, birim animasyon hassasiyetini ve yol bulmayı iyileştirecek. Ayrıca 4v4 oyuna yeni bir harita ekleyecek ve 1v1 haritalarda dengeleme ve genel oynanış iyileştirmeleri yapılacak. Yılın sonuna doğru, oyuncuların yoğun talepleri doğrultusunda yeniden oynama sistemi gibi özellikler getirilecek.
  • Konsol versiyonları için ise Brass Leopard adında bir güncelleme Eylül ayında gelecek. Bu güncelleme yeni bir harita, ses güncellemeleri ve genel oynanış iyileştirmeleri içerecek.

Ayrıca, Relic Entertainment, bu yılın sonlarında yayınlamayı planladığı büyük bir genişleme paketi üzerinde çalışıyor. Ancak şu an için bu genişleme paketi hakkında herhangi bir detay verilmedi.

Company of Heroes 3 Konusu Oyun, İkinci Dünya Savaşı dönemine geri götürüyor ve hem ana senaryo modu hem de çok oyunculu mod sunuyor. Akdeniz cephesinde geçen oyun, hava, kara ve deniz birimlerinin yanı sıra uluslararası savaş gruplarını da içeriyor. Company of Heroes 3, Kuzey Afrika ve İtalya bölgesine odaklanıyor.

İşte Video:Popüler Haberler


Microsoft’un oyun abonelik servisi Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor! Temmuz ayı içinde kullanıcılara sunulacak olan bu 5 yeni oyunla birlikte oyun kütüphanenizi genişletebilirsiniz.


Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Critical Hit Games tarafından uzun süredir geliştirilen Nobody Wants to Die adlı gizem ve macera dolu oyun, bugün itibarıyla oyuncularla buluştu.


Dead by Daylight hayatta kalma oyununa, Tomb Raider serisinden tanıdığımız ana karakter Lara Croft, oynanabilir bir karakter olarak ekleniyor.