-->
Amazon Prime Gaming Eylül 2023 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Amazon Prime Gaming, her ay kullanıcılara yeni oyunlar sunmaya devam ediyor ve bu oyunları ücretsiz olarak abonelere sunuyor.

04.09.2023 | ulasufuk

Amazon Prime Gaming, her ay kullanıcılara yeni oyunlar sunmaya devam ediyor ve bu oyunları ücretsiz olarak abonelere sunuyor. Bu oyunları Amazon uygulaması üzerinden kolayca indirip oynamak mümkün. Eylül ayında da birçok farklı oyun Prime Gaming üyelerini bekliyor.

Aylık 39 TL’lik bir ücret karşılığında sunulan Amazon Prime üyeliği, sadece oyunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda hızlı kargo seçeneği, Prime Video ile film izleme imkanı ve daha fazlasını içeriyor. Bu sayede bu ücretle birlikte çeşitli avantajlara sahip bir hizmeti kullanabiliyoruz.

İşte Oyunların Listesi:

– 7 Eylül / Football Manager 2023 [Epic Games]

– 14 Eylül / Ozymandias: Bronze Age Empire Sim [GOG]

– 14 Eylül / Absolute Tactics: Daughters of Mercy [Amazon Games Uygulaması]

– 21 Eylül / Dexter Stardust: Adventures in Outer Space [Amazon Games Uygulaması]

– 21 Eylül / Shotgun King: The Final Checkmate [Amazon Games Uygulaması]

– 28 Eylül / Unsolved Case: Murderous Script Collector’s Edition [Legacy Games Kod]

– 28 Eylül / Hundred Days – Winemaking Simulator [Amazon Games Uygulaması] Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.