-->
Amazon Prime Gaming Eylül 2023 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Amazon Prime Gaming, her ay kullanıcılara yeni oyunlar sunmaya devam ediyor ve bu oyunları ücretsiz olarak abonelere sunuyor.

04.09.2023 | ulasufuk

Amazon Prime Gaming, her ay kullanıcılara yeni oyunlar sunmaya devam ediyor ve bu oyunları ücretsiz olarak abonelere sunuyor. Bu oyunları Amazon uygulaması üzerinden kolayca indirip oynamak mümkün. Eylül ayında da birçok farklı oyun Prime Gaming üyelerini bekliyor.

Aylık 39 TL’lik bir ücret karşılığında sunulan Amazon Prime üyeliği, sadece oyunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda hızlı kargo seçeneği, Prime Video ile film izleme imkanı ve daha fazlasını içeriyor. Bu sayede bu ücretle birlikte çeşitli avantajlara sahip bir hizmeti kullanabiliyoruz.

İşte Oyunların Listesi:

– 7 Eylül / Football Manager 2023 [Epic Games]

– 14 Eylül / Ozymandias: Bronze Age Empire Sim [GOG]

– 14 Eylül / Absolute Tactics: Daughters of Mercy [Amazon Games Uygulaması]

– 21 Eylül / Dexter Stardust: Adventures in Outer Space [Amazon Games Uygulaması]

– 21 Eylül / Shotgun King: The Final Checkmate [Amazon Games Uygulaması]

– 28 Eylül / Unsolved Case: Murderous Script Collector’s Edition [Legacy Games Kod]

– 28 Eylül / Hundred Days – Winemaking Simulator [Amazon Games Uygulaması] Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.