-->
7.500 TL ve Üzeri MediaMarkt Alışverişlerinizde 500 TL Değerinde MaxiPuan Kazanma Fırsatı

MediaMarkt Türkiye, Maximum Mobil ve İşCep ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, mediamarkt.com.tr veya Türkiye genelindeki 95 mağazadan yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor.

05.09.2023 | ulasufuk

MediaMarkt Türkiye, Maximum Mobil ve İşCep ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, mediamarkt.com.tr veya Türkiye genelindeki 95 mağazadan yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor. 10 Eylül’e kadar geçerli olan kampanya ile tüketiciler, tek seferde 7.500 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 500 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, mediamarkt.com.tr’de ve mağazalarında sunduğu avantajları genişletiyor. Buna göre tüketiciler, 10 Eylül’e kadar tek seferde yapacakları 7.500 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL MaxiPuan kazanacak. 

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmesi için, Maximum Mobil veya İşcep uygulamasındaki ilgili bölümden ‘‘KATIL’’ butonuna tıklaması yeterli oluyor. Puanlar; kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta 17 Ekim tarihinde yüklenecekken, son kullanma tarihi ise 30 Kasım 2023 olacak.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.