-->
WoW Classic Dönem Hardcore Diyarları Şimdi Oyunda 

World of Warcraft Classic oyuncuları artık Azeroth’ta zorlu ve tehlikeli bir yolculuğa çıkabilecekler

25.08.2023 | ulasufuk

World of Warcraft Classic oyuncuları artık Azeroth’ta zorlu ve tehlikeli bir yolculuğa çıkabilecekler çünkü Hardcore kural sistemine sahip yeni Classic Dönem diyarları şimdi oyunda

Özel Hardcore Diyarları ile birlikte gelen birçok özellikten bazılarına göz atalım:

 • Ölüm Kalıcıdır
  1. Oyuncuların olabildiğince yüksek bir seviyeye çıkmak ve Lav Seli baskını gibi daha tehlikeli etkinliklere katılmak için tek bir şansı olacak.
  2. Ölenler bedenlerine geri dönemezler ancak bedenlerini bırakıp hayalet olarak kalabilirler. Bu formdayken lonca ustalarının lonca liderliğini başka bir oyuncuya devretmesi gibi diyarda kalan son işlerini halledebilirler.
  3. Bu kötü durum yaşandığı takdirde oyuncular, bu karakterleriyle oynamaya devam etmek isterlerse Hardcore olmayan bir Classic Dönem sunucusuna ücretsiz aktarma yapma seçeneğine sahip olacaklar.
 • Mak’gora ve diğer PVP Değişimleri
  1. Savaş Meydanı sıralaması Hardcore Diyarları’nda etkin olmayacak olsa da bu tür ölümcül savaşlara katılmayı seçen gruplar için önceden düzenlenmiş Savaş Oyunları hâlâ mevcut olacak.
  2. Diğerlerine karşı azmini sınamak isteyenler /makgora yazarak ölüm düellosu modunu başlatabilirler. Bu, karşı oyuncuya yüksek riskli düelloyu kabul etmesi için istek gönderecektir.
  3. Yeni bir takip aurası, oyuncunun kaç düello tamamladığını ve hayatta kaldığını gösterecek. 
 • Tedbirler ve Sınıf Değişimleri
  1. Oyuncular, zaman hatalı sunucu bağlantısı kesilmelerini azaltmak için oturum kapatma zamanlayıcısının kısaldığını fark edecekler.
  2. Dirilmeyi önlemek için sınıf yeteneklerinin ve büyülerin (hem kişisel hem de başka oyuncular üzerinde kullanılabilenler) yanı sıra genel görevde ilerlemek için PVP işaretlemeyi veya ölmeyi gerektiren görevlerde değişiklik yapıldı. 
  3. Düşmanlar, oyuncuların onları diğer alt seviye görev alanlarına çekmesini önlemek için ilgili doğma ve geçiş konumlarına bağlanacak.


Popüler Haberler


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.


İster klasik ve zarif tasarımı ister spor tasarımı tercih edin, size uygun bir model mutlaka HUAWEI akıllı saatleri arasında var.