-->
Trıne 5’nin yenı̇ fragmanında hırsız zoya ı̇le tanışın!

Üçlünün kurnaz kadınıyla tanışın: Zoya! Zeki ve yakalanması zor olan Hırsız Zoya, yayı, okları, ipleri ve kancasıyla manevralar yaparak zor durumların üstesinden gelebiliyor.

09.08.2023 | ulasufuk

Üçlünün kurnaz kadınıyla tanışın: Zoya! Zeki ve yakalanması zor olan Hırsız Zoya, yayı, okları, ipleri ve kancasıyla manevralar yaparak zor durumların üstesinden gelebiliyor. Şimdi, Trine 5’te yeni maceralara atılmak için bir “Girişimci” olarak hayatını geride bırakıyor: A Clockwork Conspiracy! Yeni fragmanı buradan izleyin:

Yakınlarda bir yerde kapüşonlu bir figürün “No time like rope time” dediğini duyarsanız, etrafınıza dikkat etseniz iyi olur; aksi takdirde kendinizi belaya bulaşmış ve eşyalarınız çalınmış olarak bulabilirsiniz. Zoya sadece birinci sınıf bir hırsız değil, aynı zamanda ipini nesnelerin üzerinde sallanarak büyük mesafeler kat etmek için kullanmakta da bir profesyonel. İşbirliği içinde takım arkadaşlarına yardımcı olmak için Zoya ipini kullanarak köprüler de oluşturabilir – kullanışlı! Çeşitli oklarla birlikte yayı, Zoya’ya düşmanlarla savaşmada ve bulmacaları çözmede yardımcı olur!

Trine 5: A Clockwork Conspiracy, Frozenbyte tarafından Helsinki, Finlandiya’da geliştirildi ve 31 Ağustos 2023’te PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One™, Xbox Series S/X™ ve Nintendo Switch™ platformlarına geliyor.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!