-->
Trine 5’in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yüzen kutular hakkındaki hikayeyi hiç duydunuz mu?

23.08.2023 | ulasufuk

Yüzen kutular hakkındaki hikayeyi hiç duydunuz mu? Trine’ın harika büyücüsü Amadeus’un size bu konuda her şeyi anlatacağından eminiz! Bugün yayınlanan heyecan verici yeni karakter fragmanında, Trine 5’in büyüleyici dünyasına bir kez daha göz atacaksınız: A Clockwork Conspiracy’nin büyüleyici dünyasına ve Amadeus’un güçlerine bir bakış daha atacaksınız! Yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz: 

Büyük sorumlulukla birlikte büyük güç mü gelir? Neredeyse… Trine 5’in son fragmanında sadece kendini adamış bir koca ve üçüzlerin babası değil, aynı zamanda gizli sanatların ustası olan Amadeus ön plana çıkıyor. Bir dizi hayranlık uyandıran büyüye sahip olan Amadeus, sadece harika bir solo maceracı değil, aynı zamanda 4 oyuncuya kadar (evet, 4!) co-op modunda kutuları çağırırken ve yolu temizlemek için engelleri ustalıkla manevra ederken yoldaşları için paha biçilmez bir varlık olduğunu kanıtlıyor.

Amadeus’un kutuları çağırarak ve engelleri aşarak çevreyi manipüle etmedeki sihirli becerisi, oyuncuların keşfetmesi için yeni bir strateji ve yaratıcılık katmanı ekliyor.

Trine 5, Frozenbyte tarafından Helsinki, Finlandiya’da geliştirildi ve 31 Ağustos 2023’te PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One™, Xbox Series S/X™ ve Nintendo Switch™ platformlarına geliyor.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.