-->
Tormented Souls 2 Duyuruldu

Ödüllü hayatta kalma korku serisi, Tormented Souls 2 ile devam ediyor.

25.08.2023 | ulasufuk

Ödüllü hayatta kalma korku serisi, Tormented Souls 2 ile devam ediyor. Caroline’a izole bir manastırın karanlık koridorlarında rehberlik edin ve ikiz kız kardeşi Anna’ya musallat olan gizemli hastalığı ortadan kaldıracak bir tedavi arayın.


Hikaye Devam Ediyor – Wildberger Hastanesi’nde yaşanan tüyler ürpertici olayların ardından Caroline şimdi Anna’yı pençesine alan gizemli hastalığa bir çare bulmak zorunda.
Uğursuz Yeni Bir Yer – Anna’nın kurtuluşunun anahtarı olabilecek, tüyler ürpertici bir geçmişe sahip münzevi bir topluluk olan uzak Güney Amerika kasabası Puerto Miller’a seyahat edin.
Kabus Yakıtı – Karanlıkta gizlenen korkunç yeni düşmanlarla karşılaşın. Vahşi ve acımasız bir ölümden kaçınmak için çevrenize karşı tetikte olun.
Doğaçlama Zamanı – Kendinizi peşinizdeki dehşetten korumak için çevrenizde nadir bulunan eşyaları arayın ve ölümcül geçici silahlar toplayın.
Akıl Almaz Bulmacalar – Çevreye dağılmış şifreli ipuçlarını ortaya çıkarın ve karmaşık bir şekilde tasarlanmış bulmacaları çözmek için mantık ve çıkarım kullanın.
Orijinal ‘Tormented Souls’ 24 Ağustos’ta yarından itibaren PC ve Konsollarda %60’a varan indirimlerle satışta!
Tormented Souls 2 Steam, Epic Games, GOG, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de yayınlanıyor!Popüler Haberler


Yayıncı holo Indie ve geliştirici BeXide, hololive Treasure Mountain adlı 3D bulmaca oyununun PC (Steam) platformu için duyurusunu yaptı.


Yayıncı CFK ve geliştirici Frontier Aja, popüler oyunlarından Koumajou Remilia: Scarlet Symphony’nin PlayStation 5 için yayınlanacağını duyurdu.


Amazon’un merakla beklenen Fallout dizisi, izleyicilerden büyük ilgi görmeye devam ediyor.


Electronic Arts tarafından geliştirilen sıra tabanlı taktik macera oyunu Star Wars: Galaxy of Heroes, artık PC platformu için de erişime açıldı.