-->
Tormented Souls 2 Duyuruldu

Ödüllü hayatta kalma korku serisi, Tormented Souls 2 ile devam ediyor.

25.08.2023 | ulasufuk

Ödüllü hayatta kalma korku serisi, Tormented Souls 2 ile devam ediyor. Caroline’a izole bir manastırın karanlık koridorlarında rehberlik edin ve ikiz kız kardeşi Anna’ya musallat olan gizemli hastalığı ortadan kaldıracak bir tedavi arayın.


Hikaye Devam Ediyor – Wildberger Hastanesi’nde yaşanan tüyler ürpertici olayların ardından Caroline şimdi Anna’yı pençesine alan gizemli hastalığa bir çare bulmak zorunda.
Uğursuz Yeni Bir Yer – Anna’nın kurtuluşunun anahtarı olabilecek, tüyler ürpertici bir geçmişe sahip münzevi bir topluluk olan uzak Güney Amerika kasabası Puerto Miller’a seyahat edin.
Kabus Yakıtı – Karanlıkta gizlenen korkunç yeni düşmanlarla karşılaşın. Vahşi ve acımasız bir ölümden kaçınmak için çevrenize karşı tetikte olun.
Doğaçlama Zamanı – Kendinizi peşinizdeki dehşetten korumak için çevrenizde nadir bulunan eşyaları arayın ve ölümcül geçici silahlar toplayın.
Akıl Almaz Bulmacalar – Çevreye dağılmış şifreli ipuçlarını ortaya çıkarın ve karmaşık bir şekilde tasarlanmış bulmacaları çözmek için mantık ve çıkarım kullanın.
Orijinal ‘Tormented Souls’ 24 Ağustos’ta yarından itibaren PC ve Konsollarda %60’a varan indirimlerle satışta!
Tormented Souls 2 Steam, Epic Games, GOG, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de yayınlanıyor!Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.