-->
The Invincible Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

11 bit studios ve Starward Industries, The Invincible adlı oyunun resmi yayın tarihini duyurdu.

22.08.2023 | ulasufuk

11 bit studios ve Starward Industries, The Invincible adlı oyunun resmi yayın tarihini duyurdu. Sert bir bilim kurgu temalı bu oyun, 6 Kasım 2023 tarihinde PC ve güncel nesil konsollarda oyuncularla buluşacak. The Invincible, evrenin derinliklerinde gizemli bir yolculuğa çıkma fırsatı sunacak ve oyuncuları insanlığın sınırlarını sorgulamaya davet edecek.

Oyun, oyuncuları ürkütücü Regis III gezegenine götürecek, burada tehlikeli bir görevin ters gitmesi sonucu kaybolan mürettebatı aramak ve onları kurtarmak için çaba harcayacaklar. Ana karakter Yasna ise sivri dilli bir astrobiyolog olarak karşımıza çıkıyor. Regis III yüzeyinde yaşamın olmadığı görünebilir, ancak insan ziyaretçiler için her şeyin göründüğü gibi olmadığını hatırlatan gizemli olaylar bu gezegende yaşanmaktadır. Yasna, bu olaylar karşısında insanlığın hırslarını sorgulayacak ve derin düşüncelere dalacak.

11 bit studios, The Invincible oyununun Gamescom 2023 etkinliğinde de yer alacağını açıkladı. Oyuncular, 23-27 Ağustos 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek etkinlikte, 10.1 numaralı salonda bulunan 11 bit studios standında oyunun demo sürümünü deneyimleyebilecekler. Ayrıca, AMD tarafından özel olarak tasarlanmış oyun temalı bir bilgisayarı inceleme fırsatı da bulacaklar.

Stanislaw Lem’in aynı adlı çok satan kitabından esinlenen The Invincible, geniş uzay manzaralarını retro-fütüristik ve atompunk estetikle birleştiriyor. Oyun, 6 Kasım 2023 tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarında oyuncularla buluşacak. Geliştirici Starward Industries ve yayıncı 11 bit studios, bu heyecan verici yolculuğun bir parçası olmaktan gurur duyuyor.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.