-->
The Invincible 6 Kasım’da Çıkıyor

Yayıncı 11 bit studios ve geliştirici Starward Industries, The Invincible’ın 6 Kasım’da PlayStation 5 , Xbox Series ve PC için Steam , Epic Games Store ve GOG üzerinden çıkış yapacağını duyurdu.

22.08.2023 | ulasufuk

Yayıncı 11 bit studios ve geliştirici Starward Industries, The Invincible‘ın 6 Kasım’da PlayStation 5 , Xbox Series ve PC için Steam , Epic Games Store ve GOG üzerinden çıkış yapacağını duyurdu.

23-27 Ağustos tarihleri ​​arasında Almanya’nın Köln kentindeki Koelnmesse’de gerçekleştirilecek olan Gamescom 2023’e katılan kullanıcılar, The Invincible’ın demo sürümünü uygulamalı olarak deneyebilecekler, ayrıca 11 bit studios AMD tarafından bir araya getirilen oyun temalı bir PC’yi görebilecekler.

Oyunun yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.