-->
Steam’in Yeni Fiyatlandırma Sistemi

Steam, oyuncuların gözde platformu, yeni bir fiyatlandırma düzenlemesi ile gündeme geliyor.

18.08.2023 | ulasufuk

Steam, oyuncuların gözde platformu, yeni bir fiyatlandırma düzenlemesi ile gündeme geliyor. Ortaya çıkan bilgilere göre, Steam üzerinde en düşük indirimsiz oyun artık 11 TL’den başlayacak. Ancak bu fiyatın altındaki oyunları artık indirimsiz olarak satın alamayabileceksiniz.

Eğer indirimli oyunlara göz atmayı tercih ediyorsanız, en düşük fiyatlı indirimli oyunlar ise 5.50 TL’ye sahip olabileceksiniz.

Steam, zaman zaman yaptığı fiyat güncellemeleri ve büyük indirimlerle tanınıyor olsa da, şimdi yeni bir döneme adım atıyor. Gelecekte, en düşük fiyatlı oyunların politikasında değişiklikler göreceğiz. Bu kapsamda en düşük indirimsiz oyun fiyatı 11 TL olarak belirlenirken, indirimli oyunlar için en düşük fiyat ise 5.50 TL olacak.

Şu anda Steam platformunda bulunan oyunlarda ise fiyatlar artış gösteriyor ve pek çok oyunun fiyatı yükseliyor. Bu nedenle, uzun süredir beklediğiniz ve oynamak istediğiniz indirimli oyunları kaçırmamanızı öneririz. Bu yeni fiyat politikasının mevcut oyun fiyatlarını nasıl etkileyeceği belirsiz olsa da, istediğiniz oyunları almak için vakit kaybetmemenizde fayda var.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.