-->
Persona 3 Reload Türkçe Desteğiyle Geliyor, Efsane Canlanıyor!

ATLUS’un Gözde Oyunu Persona 3 Reload Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor: Detaylar Belli Oldu!

24.08.2023 | ulasufuk

ATLUS’un Gözde Oyunu Persona 3 Reload Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor: Detaylar Belli Oldu!

Oyun dünyasının sevilen Japon rol yapma oyunu Persona 3 Reload, beklenen duyurusunu gerçekleştirdi. ATLUS tarafından yapılan açıklamaya göre, bu heyecan verici yapım dünya çapında 2 Şubat 2024 tarihinde kapılarını aralayacak. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC sahipleri bu tarihten itibaren kendi platformlarında oyunun keyfini çıkarabilecekler. Oyun aynı zamanda Xbox Game Pass üyeleri için de sürpriz bir şekilde hizmete sunulacak.

Dijital ön siparişlerin ise hali hazırda başladığı müjdeli haberi duyuran ATLUS, oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Persona 3 Reload’ın yepyeni özelliklerle ve görsel güncellemelerle dolu bir deneyim sunacağı belirtilirken, özellikle Türkçe dil desteğinin eklenmiş olması da ülkemiz oyuncularını sevindiren bir haber oldu.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.