-->
Persona 3 Reload Türkçe Desteğiyle Geliyor, Efsane Canlanıyor!

ATLUS’un Gözde Oyunu Persona 3 Reload Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor: Detaylar Belli Oldu!

24.08.2023 | ulasufuk

ATLUS’un Gözde Oyunu Persona 3 Reload Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor: Detaylar Belli Oldu!

Oyun dünyasının sevilen Japon rol yapma oyunu Persona 3 Reload, beklenen duyurusunu gerçekleştirdi. ATLUS tarafından yapılan açıklamaya göre, bu heyecan verici yapım dünya çapında 2 Şubat 2024 tarihinde kapılarını aralayacak. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC sahipleri bu tarihten itibaren kendi platformlarında oyunun keyfini çıkarabilecekler. Oyun aynı zamanda Xbox Game Pass üyeleri için de sürpriz bir şekilde hizmete sunulacak.

Dijital ön siparişlerin ise hali hazırda başladığı müjdeli haberi duyuran ATLUS, oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Persona 3 Reload’ın yepyeni özelliklerle ve görsel güncellemelerle dolu bir deneyim sunacağı belirtilirken, özellikle Türkçe dil desteğinin eklenmiş olması da ülkemiz oyuncularını sevindiren bir haber oldu.Popüler Haberler


Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 7 için heyecan verici bir söylenti ortaya çıktı!


Stunlock Studios’un vampir temalı aksiyon rol yapma oyunu V Rising için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı!


Marvel’s Spider-Man 2 hayranları dikkat! Sony tarafından PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülen ve resmi bir PC sürümü bulunmayan oyun, mod geliştiricileri tarafından güncellendi ve PC’ye taşındı!


Zombi hayranları heyecanlanın! The Fun Pimps imzalı 7 Days to Die, yaklaşık 11 yıllık bir bekleyişin ardından tam sürüme kavuşuyor!