-->
Efsane Geri Dönüyor: Tomb Raider: Legend’ın Hayran Yapımı Yeniden Düzenlemesi Yolda!

Tomb Raider: Legend’ın Hayran Yapımı Yeniden Düzenlemesi Geliyor: Oyunun İyileştirilmiş Sürümüyle Efsane Geri Dönüyor!

22.08.2023 | ulasufuk

Tomb Raider: Legend’ın Hayran Yapımı Yeniden Düzenlemesi Geliyor: Oyunun İyileştirilmiş Sürümüyle Efsane Geri Dönüyor!

2006 yılında Crystal Dynamics tarafından oyunculara sunulan aksiyon macera platform oyunu Tomb Raider: Legend, yeni bir sürümle geri dönüyor. Bu fan yapımı yeniden düzenlenmiş sürüm, pek çok iyileştirmeyi bünyesinde barındırarak heyecan verici bir deneyim vaat ediyor.

Tomb Raider Legend Demake adını taşıyan bu yeni sürüm, geliştirici Delca tarafından hazırlanıyor ve TR4 oyun motorunun (TRNG olarak da adlandırılan) geliştirilmiş bir versiyonunu kullanıyor. Yeniden tasarlanmış sistemler ve ortamlarla dolu olan bu demake sürümü, kademeli olarak yayınlanacak. Delca, oyunun ilk bölümünü 26 Ağustos’ta paylaşmayı planlıyor.

Özgün olarak Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve Eidos Interactive tarafından yayınlanan Tomb Raider: Legend, Tomb Raider serisinin yedinci ana oyunu ve aynı zamanda serinin reboot versiyonu olarak öne çıkıyor. 2006 yılında piyasaya sürülen bu yapım, PC dahil birçok platformda oyunseverlerle buluşuyor.

Tomb Raider: Legend Demake’ten görüntülerPopüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.