-->
Dungeons 4, PS5, Xbox Series ve PC İçin 9 Kasım’da Geliyor

Yayıncı Kalypso Media ve geliştirici Realmforge Studios, gerçek zamanlı strateji oyunu Dungeons 4’ün PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store

22.08.2023 | ulasufuk

Yayıncı Kalypso Media ve geliştirici Realmforge Studios, gerçek zamanlı strateji oyunu Dungeons 4’ün PlayStation 5Xbox Series ve PC için SteamEpic Games Store ve Microsoft Store aracılığıyla 9 Kasım’da çıkacağını duyurdu.

Oyunun ilk oynanış teaser’ını aşağıdan izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.