-->
Delta Force: Hawk Ops’un Resmi Tanıtım Fragmanı Sonunda Yayınlandı!

Heyecan Dorukta: Delta Force Serisi Yeniden Sahneye Dönüyor! Delta Force: Hawk Ops’un Resmi Duyuru Fragmanı ile Gelen Aksiyon Dolu Anlar

25.08.2023 | ulasufuk

Heyecan Dorukta: Delta Force Serisi Yeniden Sahneye Dönüyor! Delta Force: Hawk Ops’un Resmi Duyuru Fragmanı ile Gelen Aksiyon Dolu Anlar

Gamescom 2023 etkinliği, birinci şahıs nişancı oyunu Delta Force: Hawk Ops için heyecan verici bir dönüm noktası oldu. Level Infinite tarafından yayıncılığı üstlenen ve TiMi Studio Group tarafından geliştirilen bu oyun, resmi duyuru fragmanıyla karşımızda.

Bu fragmanla birlikte savaş sahnelerinden, nefes kesen aksiyon anlarına ve gizem dolu unsurlara kadar oyunun içeriğine ilk bakışı yakalıyoruz. Uzun süredir hayranları tarafından beklenen Delta Force serisi, Delta Force: Hawk Ops ile tekrar sahalara geri dönüyor.

Delta Force: Hawk Ops, oyunculara geniş bir operasyon yelpazesi sunuyor. Düşmanlarla nasıl başa çıkacaklarına, gizlice ilerlemeye veya doğrudan aksiyona giriş yapmaya kendileri karar verebiliyorlar. Oyunda tek oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu mod seçenekleri bulunuyor. Tek oyunculu mod, sinematik bir hikaye sunarak oyuncuları içine çekiyor. Operasyonlara dahil olup neler olup bittiğini deneyimlemek de bu modun bir parçası.

Büyük bir bekleyişle karşılanan Delta Force: Hawk Ops, 2024 yılı içerisinde PlayStation, Xbox, PC (Steam, Epic Games Store), iOS ve Android platformları için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bu oyunun sizi sürükleyici bir aksiyon deneyimiyle buluşturacağını şimdiden söyleyebiliriz.


İşte Resmi Tanıtım FragmanıPopüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.