-->
Delta Force: Hawk Ops’un Resmi Tanıtım Fragmanı Sonunda Yayınlandı!

Heyecan Dorukta: Delta Force Serisi Yeniden Sahneye Dönüyor! Delta Force: Hawk Ops’un Resmi Duyuru Fragmanı ile Gelen Aksiyon Dolu Anlar

25.08.2023 | ulasufuk

Heyecan Dorukta: Delta Force Serisi Yeniden Sahneye Dönüyor! Delta Force: Hawk Ops’un Resmi Duyuru Fragmanı ile Gelen Aksiyon Dolu Anlar

Gamescom 2023 etkinliği, birinci şahıs nişancı oyunu Delta Force: Hawk Ops için heyecan verici bir dönüm noktası oldu. Level Infinite tarafından yayıncılığı üstlenen ve TiMi Studio Group tarafından geliştirilen bu oyun, resmi duyuru fragmanıyla karşımızda.

Bu fragmanla birlikte savaş sahnelerinden, nefes kesen aksiyon anlarına ve gizem dolu unsurlara kadar oyunun içeriğine ilk bakışı yakalıyoruz. Uzun süredir hayranları tarafından beklenen Delta Force serisi, Delta Force: Hawk Ops ile tekrar sahalara geri dönüyor.

Delta Force: Hawk Ops, oyunculara geniş bir operasyon yelpazesi sunuyor. Düşmanlarla nasıl başa çıkacaklarına, gizlice ilerlemeye veya doğrudan aksiyona giriş yapmaya kendileri karar verebiliyorlar. Oyunda tek oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu mod seçenekleri bulunuyor. Tek oyunculu mod, sinematik bir hikaye sunarak oyuncuları içine çekiyor. Operasyonlara dahil olup neler olup bittiğini deneyimlemek de bu modun bir parçası.

Büyük bir bekleyişle karşılanan Delta Force: Hawk Ops, 2024 yılı içerisinde PlayStation, Xbox, PC (Steam, Epic Games Store), iOS ve Android platformları için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bu oyunun sizi sürükleyici bir aksiyon deneyimiyle buluşturacağını şimdiden söyleyebiliriz.


İşte Resmi Tanıtım FragmanıPopüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.