-->
Burger King ve PUBG MOBILE’dan Uçuran İş Birliği

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King, PUBG MOBILE iş birliğiyle oyun keyfini lezzetlendirmeye devam ediyor.

18.08.2023 | ulasufuk

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, PUBG MOBILE iş birliğiyle oyun keyfini lezzetlendirmeye devam ediyor. Burger King®, oyunseverlere sunduğu doyurucu menüleriyle PUBG MOBILE tutkunlarının oyunda avantaj yakalamasını sağlıyor. Oyunseverler, Türkiye’de ilk kez PUBG MOBILE içerisinde kendi menülerini kendileri seçti. Burger King®, PUBG MOBILE oyuncularının oluşturduğu PUBG Mobile King Menü’yü satışa sundu.

Türkiye genelindeki 700’den fazla restoranıyla burger tutkunlarına hizmet veren Burger King®, lezzetli ve avantajlı kampanyalarına şimdi de oyun tutkunlarını heyecanlandıran yepyeni bir kampanya ekledi. Yeni kampanya, PUBG MOBILE sevenlerin yüzünü güldürürken, alevde ızgara ateşinin lezzetlerine de doyuruyor.

PUBG MOBILE oyunu içerisinde düzenlenen mini-game ile Türkiye’de ilk defa kullanıcılar kendi menülerinin içeriğini oluşturdu. En çok beğeni alan ürünlerden oluşan menü, havalimanı hariç tüm Burger King® restoranlarında ve paket servis kanallarında 16 Ağustos’ta satışa sunuluyor.

PUBG MOBILE oyuncularının seçimleriyle belirlenen ve 16-31 Ağustos tarihleri arasında satışta olan PUBG Mobile King Menü; 2 adet King Chicken® eti, susamlı sandviç ekmeği, mayonez ve doğranmış marul ile Double King Chicken®, çıtır patates kızartması, soğuk içecek, 4’lü BK King Nuggets® ve Çikolata Parçacıklı Cookie’den oluşuyor.

Üstelik PUBG MOBILE oyuncuları, Tıkla Gelsin® Gel Al ile verdikleri siparişlerde PUBG MOBILE’da geçerli özel Burger King® tasarımlı uçağın da sahibi olacaklar.Popüler Haberler


Xbox Game Studios’un yayıncılığını ve Ninja Theory’nin geliştiriciliğini üstlendiği sinematik aksiyon macera oyunu Senua’s Saga: Hellblade II, piyasaya sürüldüğünden beri beklenenden daha az bir satış performansı gösterdiği bildirildi.


Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanan yarı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen, yakın zamanda Xbox Game Pass aboneleri için erişilebilir olabilir.


Rocksteady Studios’un geliştirdiği süper kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in ikinci sezonu beklenenden daha sonra çıkacak.


Focus Entertainment ve Saber Interactive tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2, sonunda altın statüsüne ulaştı.