-->
Black Myth: Wukong Oynanış Videosu Ortaya Çıktı!

Black Myth: Wukong’un Merakla Beklenen Oynanış Videosu Sızdırıldı: Büyülü Dünya ve Karakter Hareketleri Göz Kamaştırıyor!

22.08.2023 | ulasufuk

Black Myth: Wukong’un Merakla Beklenen Oynanış Videosu Sızdırıldı: Büyülü Dünya ve Karakter Hareketleri Göz Kamaştırıyor!

Uzun süredir haber alınamayan Black Myth: Wukong oyunu, Journey to the West efsanesine dayanarak Maymun Kral karakterine odaklanıyor. Oyunun 3 dakikalık oynanış videosu, düşük kaliteli olmasına rağmen oyunun yapısını, karakterin hareketlerini ve daha fazlasını gösteriyor.

Oyunun 2024 yılı içerisinde çıkış yapmayı hedeflediği belirtiliyor. Üçüncü şahıs kamera açısıyla sunulan oyunda karakterimiz özel yeteneklerle donatılmış durumda. Toplamda 72 farklı yetenek kullanabileceğimiz oyunda, Unreal Engine 5 ile geliştirilen Işın İzleme ve DLSS 3 teknolojileri de destekleniyor.

Heyecanla beklenen Black Myth: Wukong için sızdırılan oynanış videosunun yanı sıra IGN, yeni bir ön izleme videosu yayınladı. Bu ön izleme videosu, sızdırılan içerikten de kesitler sunarak oyunun genel yapısını gözler önüne seriyor. Ayrıca, Gamescom 2023 fuarı açılış gecesinde (22 Ağustos), oyunla ilgili yeni bir fragmanın da yayınlanması bekleniyor.

İşte sızrılan oynanış videosu:Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.