-->
Açık Dünya RPG’si ELEX II Artık Mac’te

Bilim-Fantezi-RPG oyunu ELEX II’nin artık Mac kullanıcıları tarafından erişilebilir olduğunu gururla duyuruyor.

18.08.2023 | ulasufuk

Piranha Bytes, Windows PC ve konsollardaki ilk çıkışıyla kayda değer bir başarı elde ettikten sonra, son derece iddialı Bilim-Fantezi-RPG oyunu ELEX II’nin artık Mac kullanıcıları tarafından erişilebilir olduğunu gururla duyuruyor. ELEX II, Mac platformunda yenilikçi Dolaylı Komut Arabelleği (ICB) metodolojisi aracılığıyla GPU güdümlü işlem hatlarını gönülden benimseyen öncü oyunlar arasında yerini alırken, Mac App Store’da macera sizi bekliyor. Ayrıca ELEX II, Metal gölgelendirme dili için titizlikle optimize edilmiş gölgelendiricilere sahip ayrıcalıklı birkaç oyundan biri olarak oyun optimizasyonunun zirvesini sergiliyor. Bu olağanüstü yolculuğa çıkma fırsatını kaçırmayın – ELEX II şimdi satışta!

ELEX II, oyuncuları beş farklı grubun hakimiyet için savaştığı, etkileşim ve sürükleyicilik bekleyen, keşiflerle dolu coşkulu bir açık dünyaya çağırıyor. Magalan’ın kurgusal diyarında, çok çeşitli olağanüstü yaratıklar ve hayranlık uyandıran manzaralar ortaya çıkıyor. Sınırsız ufuklar önünüzde uzanırken içinizdeki kaşifi serbest bırakın. Oyun dünyasının her köşesini keşfedebilirsiniz. Bir jetpack yardımıyla antik gökdelenlerin kulelerine çıkabilir veya yeraltı mağaralarının uçurumlarına bir tüy gibi zarifçe inebilirsiniz. Alternatif olarak, bir yıkım topu gibi aşağı inebilir ve düşmanlarınızı yukarıdan vurabilirsiniz.

ELEX II is now available for in the Mac App Store:
https://thqn.net/elex2-mac

You can also wishlist here:

ELEX II on Steam: https://store.steampowered.com/app/900040
ELEX II on GOG.com: https://www.gog.com/game/elex_ii
ELEX II on the Epic Games Store: https://www.epicgames.com/store/p/elex-ii

Follow ELEX II on social media:
Twitter: https://twitter.com/Elex_Game
Facebook: https://www.facebook.com/elexgame
Discord: https://discord.com/invite/elexPopüler Haberler


NVIDIA Omniverse, Evrensel Sahne Tanımı (OpenUSD) için hızlandırma ve üç yeni masaüstü iş istasyonu Ada Nesli GPU’ya yönelik önemli güncellemeleri ele aldı.


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.