-->
Final Fantasy Serisinin Toplam Satışları 180 Milyona Aştı

Final Fantasy’yi büyük bir başarıyla oyunculara sunuyor.

11.07.2023 | ulasufuk

Square Enix, aksiyon rol yapma serisi Final Fantasy’yi büyük bir başarıyla oyunculara sunuyor. Bu köklü seri, 1987 yılında piyasaya sürülen ilk oyunundan bu yana dünya genelinde 180 milyondan fazla satış rakamına ulaştı. Benzersiz grafikleri, büyüleyici dünyası ve zengin hikayeleriyle, Final Fantasy serisi sadece Japonya’da değil, tüm dünyada büyük bir beğeni kazandı. Bu büyük başarı, seriyi televizyon dizileri ve filmler gibi farklı medya türlerine de taşıdı, hayranlarına daha geniş bir deneyim sunarak heyecanlarını daha da artırdı.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.