-->
THX Sertifikalı Razer Hammerhead Pro HyperSpeed!

THX Sertifikalı Razer Hammerhead Pro HyperSpeed! Nihai Çapraz Platform Kablosuz Kulaklığı

01.06.2023 | ulasufuk

THX Sertifikalı Razer Hammerhead Pro HyperSpeed! Nihai Çapraz Platform Kablosuz Kulaklığı

Razer’ın en gelişmiş gerçek kablosuz kulaklıkları; Razer HyperSpeed teknolojisini, benzersiz ses özgürlüğünü ve çok yönlülük özgürlüğü ile geliyor.

Oyuncular için lider küresel yaşam tarzı markası Razer, bugün Razer Hammerhead Pro HyperSpeed ile kablosuz seste çıtayı yükseltti. Bu son teknoloji kulak içi kulaklıklar; PC, PlayStation, akıllı telefonlar, Nintendo Switch veya Steam Deck gibi el bilgisayarları dahil olmak üzere birçok platformda benzersiz ultra düşük gecikmeli ses özgürlüğü ve çok yönlülük sunar. Ayarlanabilir aktif gürültü önleme, hızlı kablosuz şarj kutusu ve özelleştirilebilir Razer Chroma™ RGB aydınlatma gibi oyunun kurallarını değiştiren özelliklerle Hammerhead Pro HyperSpeed, ses özgürlüğünü yeni zirvelere taşıyor.

Razer’ın Donanım İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Razer, oyun oynama konusunda mümkün olanın sınırlarını zorlamaya kendini adadı. Hammerhead Pro HyperSpeed ile oyunculara yalnızca başka bir çift kablosuz kulaklık sunmakla kalmıyor, aynı zamanda hassasiyet, performans ve oyun dünyasında uzun zamandır kullanılan platformlar arası çok yönlülük çağrılarına cevap veriyoruz” dedi ve ekledi: “Razer’ın sektör lideri teknolojisi ve oyuncuların ihtiyaçlarını derinlemesine anlaması, yenilikçi çözümün arkasındaki itici güçtür. Bu da ses kalitesini sürükleyici ve her oyunda gerçek zamanlı hale getirip oyun seanslarını destansı bir karşılaşmaya dönüştürerek, oyuncuların en sevdikleri oyunları yepyeni özelliklerle deneyimlemelerini sağlar.” 

THX® Sertifikalı Ses – Ses Kalitesinde Altın Standardı 

Hammerhead Pro HyperSpeed, dünya çapında kabul görmüş önde gelen kalite, tutarlılık ve ses performansı güvencesi olan THX® Sertifikasyonunu elde ederek ses kalitesinde en iyiyi talep edenler için üretildi. 

Kulaklıklar ve kulak içi kulaklıklar için verilen THX Sertifikasyon Programı; tutarlı frekans tepkisi, düşük bozulma ve olağanüstü gürültü yalıtımına ayrıntılı olarak dikkat eder. Hem endüstri standartlarına hem de kırk yıllık tescilli test yöntemlerine dayanan THX Sertifikasyonu, birinci sınıf ses mühendisleri ile gerçekleştirilen titiz bir süreçtir. Hammerhead Pro HyperSpeed’in bu standarda ulaşmadaki başarısı, onun öncü tasarımının ve özelliklerinin bir sonucudur. Yeni kulak içi kulaklıktaki ses doğruluğunun işaretini görecek olan tüketiciler, kutudan çıkar çıkmaz ürünün kalitesini anlayacaklar.

Platformlar Arası Bağlantıyı Yükseltme

Hammerhead Pro HyperSpeed, Razer HyperSpeed Kablosuz Dongle’ın eklenmesiyle gerçek kablosuz sesin sınırlarını genişletiyor. Bu benzersiz özellik, Bluetooth ses özelliklerine sahip olmayan cihazlardaki boşluğu zahmetsizce kapatarak onları sınırsız ses deneyimleri dünyasına ekliyor. Oyuncuların kusursuz 2,4 GHz bağlantının keyfini çıkarmak için tek yapması gereken HyperSpeed Kablosuz dongle’ı PlayStation, Nintendo Switch, Steam Deck veya PC’lerine takmak. 

Yeni kulaklığın genişletilmiş uyumluluğu rahat, gelişmiş platformlar arası bağlantı için vazgeçilmez bir ürün olma rolünün altını çiziyor.

Razer™ HyperSpeed Kablosuz Teknolojisi

Razer’ın çığır açan HyperSpeed Kablosuz teknolojisi, Hammerhead Pro HyperSpeed’de de müthiş bir ses performansı sunmaktadır. 2,4 GHz dongle ile oyuncular, 40 ms’den daha düşük, sektör lideri, düşük gecikmeli deneyim elde ederler.

Örneğin Oyun Modu, Bluetooth’u kısıtlamaz ve yaklaşık 60 ms’lik bir gecikmeyle güçlü performans sağlar. Bluetooth 5.3 uyumluluğu ile Hammerhead Pro HyperSpeed, çok sayıda cihaz arasında akıcı bağlantı sağlar.

Tamamen Ayarlanabilir Hibrit Aktif Gürültü Engelleme

Hammerhead Pro HyperSpeed, ayarlanabilir hibrit aktif gürültü engelleme, oyunun atmosferine tam olarak dalmak ve oyundaki farkındalığınızı artırmak için tasarlanmıştır. Gelişmiş geri bildirim ve ileri beslemeli mikrofonlar, çevredeki ses ortamını izleyerek, kullanıcıların odaklanmış oyun oturumları sırasında gürültüyü tamamen engeller. Dış dünyadan tamamen kopmak istemeyenler ise kulaklığın dış ortam sesini içeriye ne kadar aktarabileceğini uygulama üzerinden kaydırarak ayarlayabilirler. 

Hızlı Kablosuz Şarj Kutusu

Hammerhead Pro HyperSpeed, fazladan 24 saat pil ömrü sağlayan Qi uyumlu, hızlı kablosuz şarj kutusuyla birlikte gelir. Razer Şarj Pedleri ve diğer kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu olan kulaklıkların kutusunda kablolu şarj için C Tipi bağlantı noktası bulunur.

Çift Kablosuz Bağlantıda Rahatsız Etmeyin Modu 

Rahatsız Etmeyin modu, HyperSpeed’de oyun oynarken Bluetooth bildirimlerini susturur ve kullanıcıların oyunlarına veya işlerine odaklanmalarını sağlar. Bluetooth üzerinden bir telefona ve başka bir ses kaynağına bağlandığında, aramaların ve mesajların müzik dinletilerini kesintiye uğratmasını önlemek için mod değiştirilebilir. 

Razer Chroma™ RGB tarafından desteklenmektedir

Hammerhead Pro HyperSpeed, 16,8 milyona yakın renk, sayısız desen ve dinamik oyun içi aydınlatma efektleriyle özelleştirilebilir aydınlatma ve sonsuz stil olanakları sunar. Kullanıcılar, oyun cihazları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemi ile tam RGB özelleştirmesi ve daha derin bir deneyim yaşayabilir. 

Razer Hammerhead Pro HyperSpeed, Razer’ın yenilikçiliğe ve oyunculara en gelişmiş ses çözümlerini sağlamaya olan bağlılığının bir kanıtıdır. Çığır açan özellikleri ve eşsiz çok yönlülüğü ile bu kulaklıklar, gerçek kablosuz oyun sesi standartlarını yeniden tanımlayacak şekilde ayarlanmıştır.


Razer Hammerhead Pro HyperSpeed hakkında daha fazla bilgi için lütfen Razer.com adresini ziyaret edin.

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

199.99$ / 219.99€ 

Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 30 Mayıs 2023Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!