-->
SteelSeries, KontrolFreek, ve Blizzard Entertainment, Diablo IV Limited-Edition Koleksiyonu İçin Bir Araya Geldi

Diablo IV Limited Edition Koleksiyonu ile Korunak’ın uçsuz bucaksız dünyasına dalın –

08.06.2023 | ulasufuk

 Diablo IV Limited Edition Koleksiyonu ile Korunak’ın uçsuz bucaksız dünyasına dalın –

Oyun ile kültürü birleştiren orijinal espor markası SteelSeries, Performance Gaming Gear™’ın yaratıcısı KontrolFreek® ve Diablo® serisinin yaratıcısı Blizzard Entertainment orijinal Diablo‘nun karanlığının, Diablo II’nin ilerleme unsurlarının, Diablo III’ün içgüdüsel savaşının ve Diablo IV‘ün uçsuz bucaksız dünyasının birleşimi olan sınırlı sayıda üretilen yeni bir oyun ekipmanı koleksiyonunu tanıttı.

Diablo evreninden ilham alan sınırlı sayıda üretilen koleksiyon, ödüllü Arctis Nova 7 Kablosuz Kulaklık, Aerox 5 Kablosuz Oyun Faresi, QcK Heavy XXL Mousepad, SteelSeries Artisan Klavye Tuşları ve KontrolFreek Performans Kontrol Çubukları aracılığıyla Korunak dünyasını hayata geçiriyor. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyondan seçili öğeleri satın alan oyuncular, bonus olarak Diablo IV için özel bir oyun içi kozmetik öğe alacak. 

  • Arctis Nova 7 Kablosuz | Diablo IV Edition – Diablo IV Edition Arctis Nova 7 Kablosuz Kulaklık ile Korunağın Kahramanı Olun. Nova Acoustic System ile tasarlanan, HiFi ses özelliğine sahip, Sonar Audio Software Suite tarafından güçlendirilen ve 360° Uzamsal Ses sunan Nova 7, oyuncuların diğerlerinin duymadığı benzersiz ayrıntıları duymasını sağlar. Oyuncular, USB-C ile PC, Mac, PlayStation ve Switch arasında kolayca geçiş yaparak, uçsuz bucaksız üst dünyanın seslerini yükseltebilir ve aynı anda 2,4 GHz ve Bluetooth ile iki ses akışını aynı anda dinleyebilir. 38 saatlik pil ve yalnızca 15 dakikalık şarjın ardından altı saatlik kullanım için hızlı şarj işleviyle hareket halinde kalın. AI algoritmaları, takım sohbetinde hem gelen hem de giden sesi temizlemek için mikrofona rehberlik eden ClearCast Gen 2, oyunculara gürültüsüz iletişim deneyimi yaşatıyor. ComfortMax Sistemi, her platformda maraton seansları için 4 noktada ayarlanabilirlik ve nefes alabilen AirWeave Hafızalı Köpük yastıklar sunar. Arctis Nova 7 Diablo IV Edition, Diablo IV x SteelSeries işbirliği için özel olarak tasarlanmış bir oyun içi öğe de içerir. 
  • Aerox 5 Kablosuz | Diablo IV Edition – Diablo IV Edition Aerox 5 Kablosuz Oyun Faresi, en kararlı kahramanların karanlık karşısında sağlam durmalarına ve karanlığın ordularını geri püskürtmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Oyuncular, programlanabilir 9 düğmeyle yeteneklerine anında erişebilir ve TrueMove Hava Sensörü, rakipsiz hassasiyet ve doğruluk sunar. Gezegendeki en hafif çok-türlü kablosuz fare olarak, 74g ağırlığı ve uzun seanslar için 180 saate kadar pil ömrü sağlar. Quantum 2.0 Kablosuz ve Bluetooth kullanan oyuncular, AquaBarrier™ teknolojisi ile sıvı dökülmelerine karşı koruma sağlarken birden fazla cihazda sınırsız ultra hafif özgürlükle oynayabilir. Aerox 5 Wireless Diablo IV Edition, Diablo IV x SteelSeries işbirliği için özel olarak tasarlanmış bir oyun içi öğe içerir. 
  • QcK Heavy XXL | Diablo IV Edition – Diablo IV Edition QcK XXL Ağır Mousepad, Korunak dünyasına açılan bir kapı görevi görür. Yüzey performansının, yeniliğin ve tarzın zirvesi olan QcK ağır mousepad, maksimum kontrol için özel mikro dokuma kumaşla tasarlandı, düşük ve yüksek CPI izleme hareketleri için optimize edildi. 900 mm x 400 mm x 4 mm oyun yüzeyi, oyunculara maksimum kontrol sağlar. Ekstra kalın, kaymaz kauçuk taban, istenmeyen hareketleri ortadan kaldırır. SteelSeries oyun mousepadleri, tüm oyun seviyeler için tasarlanmıştır ve espor profesyonelleri tarafından şiddetle tavsiye edilir. 
  • Artisan Klavye Tuşları | Diablo IV Edition  Özelleştirme, özellikle klavye söz konusu olduğunda çok önemlidir. Çarpıcı Diablo IV Edition SteelSeries Artisan tuş takımı, Diablo IV cehennem kapısından ilham almıştır. Her bir tuş kapağı bir kalıba döküldü, ardından Diablo’nun şeytani yüzünü tasvir eden kabartmalı bir amblemle şekillendirildi ve elle boyandı. Bu efsanevi eşyalardan dünyada sadece 2.160 adet var ve bunları SteelSeries.com ve Kontrolfreek.com’da bulabilirsiniz. 
  • KontrolFreek Performans Thumbsticks | Diablo IV Edition – Diablo IV Edition KontrolFreek Performans Thumbsticks, oyuncuların dünyanın kaderi için verdiği mücadeleye kendilerini kaptırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış resmi lazer işlemeli tasarıma ve kan kırmızısı renk grubuna sahiptir. Çok yönlü alçak profil, oyunculara kabus gibi zindanları ve kuşatılmış Korunak kasabalarını fethetmek için hack&slash deneyimlerinde kullanırken kontrolü artırır. Artırılmış ark mesafesi ve hassasiyet için orijinal stok denetleyici çubuklarına 5,5 mm yükseklik ekleyen alçak Thumbstick, hareketler için gereken kuvvet miktarını azaltır, el yorgunluğunu azaltır, doğruluğu artırır ve genel kontrolü geliştirir. (Heroes Cube kasasına sahip özel bir koleksiyoncu sürümü Thumbsticks seti, Diablo IV’ün lansman gününde satışa sunulacak ve özellikle Diablo IV x SteelSeries x KontrolFreek işbirliği için tasarlanmış bir oyun içi öğe içeriyor.)

Diablo IV x SteelSeries işbirliğinin bir parçası olarak, Diablo’nun ses mühendisleri, SteelSeries Sonar Ses Yazılım Paketini kullanarak oyuncuların oyun içi seslerini başka bir boyuta taşımalarına olanak tanıyan resmi bir EQ ön ayarı oluşturdu. Sonar, oyuncular için birinci sınıf parametrik EQ aracılığıyla güçlü ses özelleştirmesi sunan, sektör lideri bir ses yazılımıdır. Oyun oynamak için herhangi bir kulaklığı turboşarj etmek üzere özel olarak tasarlanan ve oyunlar arasında sesi, sürükleyici uzamsal sesi, ekip sohbetini ve mikrofonu kontrol etmek için sınırsız bir yetenek sağlayan Sonar, oyuncuların her bir frekansı ayarlamasına ve en önemli sesleri duymasına olanak tanır. Sonar, oyuncuların oyun anlarını kırpmasına, düzenlemesine ve paylaşmasına olanak tanıyan ücretsiz uygulama Moments‘ı ve ödüllü fare, klavye ve kulaklık serisini destekleyen SteelSeries Engine’i içeren SteelSeries GG yazılım ekosisteminin bir parçasıdır.

Diablo IV’te iblis Lilith ve melek Inarius, Cennet ve Cehennem arasındaki Ebedi Çatışmadan kaçma arzularında Korunak dünyasını yaratmak için birleştiler. Ama şimdi, Diablo III: Reaper of Souls® olaylarından onlarca yıl sonra, kendi yandaşları ile birbirlerine karşı savaşan amansız düşmanlardır. Korunak toprakları sonu gelmeyen iblislerin istilasına uğradı ve yalnızca en kararlı kahramanlar karanlığın karşısında durabilecek. Oyuncular, şekil değiştiren Druidler, çevik Haydutlar, temel Büyücüler, acımasız Barbarlar ve kurnaz Ölüm Büyücüleri olmak üzere beş sınıf arasından seçimleriyle dünyaya girecekler. Oyuncular güç kazandıkça, tamamlayıcı büyüleri ve yetenekleri sergilemek için beceri ağaçlarını deneyerek oyun deneyimlerini kendilerine hitap eden yönlerde inşa edebilirler.

Diablo IV x SteelSeries x KontrolFreek koleksiyonu, aşağıdaki MSRP’ler için SteelSeries.comKontrolFreek.com ve gear.Blizzard.com‘da mevcut

Sınırlı sayıda üretilen Diablo IV x SteelSeries x KontrolFreek koleksiyonunun basın materyalleri için bu linki takip edebilirsiniz.

SteelSeries hakkında daha fazla bilgiyi https://tr.steelseries.com/ adresinde ve resmi sosyal medya kanallarında bulabilirsiniz: YouTubeTwitterInstagramFacebook ve TikTok. Diablo IV hakkında daha fazla bilgi için https://news.blizzard.com/en-us/diablo4 adresini ziyaret edin ve Twitter’da @Diablo ve @Blizzard_Ent‘i ve Instagram’da @PlayDiablo ve @Blizzard‘ı takip edin.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.