-->
Oyun Dünyasının Nabzını IGN Türkiye Tutuyor

Türkiye’nin en prestijli e-spor liglerinden biri olan VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi playoff’ları IGN Türkiye

01.06.2023 | ulasufuk

Türkiye’nin en prestijli e-spor liglerinden biri olan VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi playoff’ları IGN Türkiye sponsorluğuyla başlıyor

Dünya çapında 110 ülkede, 20 dilde oyun, film, dizi, video ve animasyon alanında içerikleri okuyucularıyla buluşturan IGN; Türkiye’deki oyuncuların favorisi Valorant Challengers Playofflarında gamerlarla bir araya geliyor. 1 Haziran’da başlayacak playofflarla birlikte Valorant Challengers ile ilgili canlı yayınlar, özel röportajlar ve son dakika haberleri, IGN Türkiye’de oyunseverleri bekliyor.

Oyun, film, dizi, video ve animasyon alanında dünya çapında 257 milyonluk bir kitleye ulaşan IGN, bu alandaki en yeni ve eğlenceli içerikleri, en güncel trendleri Türkiye’ye yansıtıyor. Sinema, teknoloji ve dijital eğlenceye dair haber ve içeriklerin yanında oyun dünyasının kapılarını açan IGN Türkiye, en sevilen oyunlardan Valorant aracılığıyla ‘gamer’larla buluşuyor. IGN Türkiye, oyun severlerin ilgiyle takip ettiği Riot Games imzalı Valorant Challengers Türkiye Playoff karşılaşmalarının da sponsorları arasında bulunuyor. 1 Haziran’da başlayacak ve büyük bir heyecana sahne olacak müsabakalarda IGN Türkiye de oyuncularla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

IGN Türkiye: tr.ign.com Popüler Haberler


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.


Bandai Namco ve FromSoftware, merakla beklenen Elden Ring genişleme paketi Shadow of the Erdtree için resmi hikaye fragmanını yayınladı.