-->
Oyun Dünyasının Nabzını IGN Türkiye Tutuyor

Türkiye’nin en prestijli e-spor liglerinden biri olan VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi playoff’ları IGN Türkiye

01.06.2023 | ulasufuk

Türkiye’nin en prestijli e-spor liglerinden biri olan VALORANT Challengers Türkiye Birlik Ligi playoff’ları IGN Türkiye sponsorluğuyla başlıyor

Dünya çapında 110 ülkede, 20 dilde oyun, film, dizi, video ve animasyon alanında içerikleri okuyucularıyla buluşturan IGN; Türkiye’deki oyuncuların favorisi Valorant Challengers Playofflarında gamerlarla bir araya geliyor. 1 Haziran’da başlayacak playofflarla birlikte Valorant Challengers ile ilgili canlı yayınlar, özel röportajlar ve son dakika haberleri, IGN Türkiye’de oyunseverleri bekliyor.

Oyun, film, dizi, video ve animasyon alanında dünya çapında 257 milyonluk bir kitleye ulaşan IGN, bu alandaki en yeni ve eğlenceli içerikleri, en güncel trendleri Türkiye’ye yansıtıyor. Sinema, teknoloji ve dijital eğlenceye dair haber ve içeriklerin yanında oyun dünyasının kapılarını açan IGN Türkiye, en sevilen oyunlardan Valorant aracılığıyla ‘gamer’larla buluşuyor. IGN Türkiye, oyun severlerin ilgiyle takip ettiği Riot Games imzalı Valorant Challengers Türkiye Playoff karşılaşmalarının da sponsorları arasında bulunuyor. 1 Haziran’da başlayacak ve büyük bir heyecana sahne olacak müsabakalarda IGN Türkiye de oyuncularla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

IGN Türkiye: tr.ign.com Popüler Haberler


Ashen’in geliştiricisi A44 Games, yeni rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ı Xbox Series X/S, PS5 ve PC (Game Pass ile birlikte) platformları için piyasaya sürdü.


Electronic Arts, oyunseverlere sunulacak olan yeni spor oyunu EA SPORTS FC 25 için PC sistem gereksinimlerini duyurdu.


HB Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan golf simülasyonu PGA TOUR 2K23, Steam platformunda kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.


Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu hafta simülasyon yönetim oyunu Arcade Paradise ve bağımsız korku macera oyunu Maid of Sker’i oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuyor.