-->
Korppi Games, Goblin Camp’i duyurdu

Finlandiya mitolojisinden esinlenerek fantastik bir şehir kurma oyunu olan Goblin Camp’i duyurdu.

26.06.2023 | ulasufuk

Yükselen Finlandiya oyun stüdyosu Korppi Games, ilk oyunları Goblin Camp’i duyurmaktan mutluluk duyuyor. Finnish mitolojisinden esinlenen bir fantastik şehir kurma oyunu olan Goblin Camp, 2024 yılında Steam’de Erken Erişim’e açılacak. Korppi Games, Rovio, Boomlagoon, Seriously Digital Entertainment ve Next Games gibi şirketlerde oyun geliştirme konusunda deneyimli profesyonellerden ve akademik araştırmacılardan oluşuyor.

Bu beceri ve bilgi birleşimi, Korppi Games’in derin, düşünceli oyun deneyimleri yaratmasına olanak tanıyor. “Goblin Camp’i on yıldan uzun süredir yapmayı hayal ediyordum, artık bunu gerçekleştirmek için çok heyecanlıyım!” diyor CEO ve CTO Ilkka Halila. Goblin Camp’de oyuncu, kuzey ormanlarında bir grup cüce tarafından yönetilen küçük bir yerleşim alanını kontrol ediyor. Derin simülasyon mekanikleri, zorlu boreal kışlarında hayatta kalmanın benzersiz zorluklarını yakalıyor.

Oyuncular, Finnish mitolojisinden esinlenen bir canlı fantezi dünyasını keşfedecek ve kullanımı kolay arayüzlerle büyüyen ve ilginç bir cüce nüfusunu yönetmeyi öğrenecek. Goblin Camp, fantastik bir şehir kurma oyununda modern ve kuzey perspektifini sunuyor.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.