-->
EA Sports ve CONMEBOL, EA SPORTS FC İçin Uzun Süreli Bir Anlaşma İmzaladı

EA Sports ve CONMEBOL anlaşmasının yenilenmesiyle birlikte kadınlar Libertadores kupasının da dahil olduğu CONMEBOL ligi FC’de yer alacak.

08.06.2023 | ulasufuk

EA Sports ve CONMEBOL anlaşmasının yenilenmesiyle birlikte kadınlar Libertadores kupasının da dahil olduğu CONMEBOL ligi FC’de yer alacak.

Güney Amerika’daki dünyanın en eski kıtasal futbol federasyonu ve futbol yönetim organı olan CONMEBOL ve EA Sports, uzun yıllar sürecek olan, tarihi olarak nitelendirilebilecek bir ortaklık anlaşması duyurdu. Bu ortaklıkla birlikte CONMEBOL, EA Sports’un resmi spor oyunu ortağı haline geldi. Yapılan anlaşma, Güney Amerika’daki futbol fanatiklerinin CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, CONMEBOL Recopa ve CONMEBOL eLibertadores gibi liglerle eşsiz bir tecrübe yaşamalarını sağlayacak.

EA SPORTS FC Marka Başkan Yardımcısı David Jackson, “Oyunun temelinde yer alan özgünlük, EA SPORTS FC oyuncu deneyiminin merkezinde yer alıyor ve CONMEBOL ile yenilenen ortaklıkla birlikte, Güney Amerika futbolunu büyük bir coşkuyla kutluyoruz” dedi ve ekledi: “Federasyon ortaklarımız, dünya çapındaki taraftarlar için yenilikçi ve gelişen bir futbol platformu oluşturmanın en önemli aktörleri ve CONMEBOL’un futbolun geleceğine ilişkin vizyonumuzu EA SPORTS FC ile geliştireceğine inanıyoruz.”

CONMEBOL Ticaret ve Pazarlama Direktörü Juan Emilio Roa ise, “EA SPORTS ile ortaklığımızın yenilendiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Onların desteği, futbol karşılaşmalarına erişimi küresel ölçekte genişletmede etkili olacak” sözlerine yer verdi.

EA SPORTS, aynı zamanda CONMEBOL kadınlar Libertadores kupasının resmi sponsoru olarak Güney Amerika’da futbolda cinsiyet eşitliğini teşvik etme yolunda önemli bir adım atmayı planlıyor ve kadın futbolunu destekleme konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

Temmuz ayında yapılacak olan detaylı tanıtımdan önce kulübe katılmak ve EA SPORTS FC hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresten kayıt olabilirsiniz.

En son haberler ve duyurulardan haberdar olmak içinse TwitterInstagram ve YouTube kanallarından EA SPORTS’u takip edebilirsiniz.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.