-->
The Witcher 3: Wild Hunt Satışları 50 Milyonu Aştı

Geliştirici CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ın Q1 2023 için hazırladığı konsolide mali raporunda toplam satışlarının

30.05.2023 | ulasufuk

Geliştirici CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ın Q1 2023 için hazırladığı konsolide mali raporunda toplam satışlarının 50 milyonu aştığını duyurdu.

The Witcher, The Witcher 2: Assassins of Kings ve The Witcher 3: Wild Hunt ‘ı içeren The Witcher serisinin bir bütün olarak toplam satışı 75 milyonu aştı.

The Witcher 3: Wild Hunt şu anda PlayStation 5Xbox SeriesPlayStation 4Xbox OneSwitch ve PC için Steam , Epic Games Store ve GOG aracılığıyla mevcut durumda.Popüler Haberler


Razercon 2023, Çığır Açan Duyurular Ve Özel Ortaklıklarla Küresel Oyun Topluluğunu Canlandırıyor


Samsung Electronics Türkiye, 22-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Gaming İstanbul Fuarı’na oyunseverleri davet ediyor.


Yılın en lezzetli etkinliklerinden biri olan Ankara Coffee Festivali, 22-24 Eylül tarihleri arasında MediaMarkt ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.


İster klasik ve zarif tasarımı ister spor tasarımı tercih edin, size uygun bir model mutlaka HUAWEI akıllı saatleri arasında var.