-->
Riot Forge ve Double Stallion Games, CONVERGENCE: : A League of Legends Story’nin Çıkış Tarihini Duyurdu

Oyuncuların gözde şampiyonu Ekko’yla bu hikâye temelli aksiyon-platform oyununda Zaun’u keşfedin.

03.05.2023 | ulasufuk

Oyuncuların gözde şampiyonu Ekko’yla bu hikâye temelli aksiyon-platform oyununda Zaun’u keşfedin.

Riot Forge ve Double Stallion Games başrolünde oyuncuların gözde şampiyonu, zamanı kontrol edebilen Ekko’nun bulunduğu tek oyunculu ve iki boyutlu aksiyon-platform oyunu CONVERGENCE: A League of Legends Story™’nin yeni hikâye tanıtımını yayınladı ve çıkış tarihini duyurdu.

CONVERGENCE: A League of Legends Story™ 23 Mayıs 2023’te Nintendo Switch™, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®4 (PS4™) ve PlayStation®5 (PS5™) konsollarında ve Steam, GOG ve Epic Games Store aracılığıyla PC’de oynanabilir olacak. 

Hikâye tanıtımını buradan izleyebilirsiniz.

CONVERGENCE: A League of Legends Story™’de oyuncular zaman akışını kontrol edebilen marifetli bir cihaza sahip genç mucit Ekko ile Zaun’un görkemli dünyasını keşfedecek. En sevilen League of Legends şampiyonlarından biri olan Ekko’nun, zamanı değiştirme gücüne sahip olmanın büyük sonuçlar doğurduğunu keşfettiği macerasına tanık olun. Double Stallion Games’in geliştirdiği CONVERGENCE inanılmaz bir sanatsal üsluba sahip, akıcı ve dinamik çatışmalarla Ekko’nun zaman ve mekânda gezinebilme yeteneği sayesinde bulduğu özgün keşif olanaklarına odaklanan, 2 boyutlu bir aksiyon-platform oyunu.

CONVERGENCE: A League of Legends Story™ Basın Kiti’ne buradan ulaşabilirsiniz.Popüler Haberler


Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.


3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.


Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.


Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.