-->
Star Wars Jedi: Survivor ‘Final’ Oynanış Videosu

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Survivor’ın final oynanış videosunu yayınladı.

10.04.2023 | ulasufuk

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, Star Wars Jedi: Survivor‘ın final oynanış videosunu yayınladı.

PlayStation 5Xbox Series ve PC için Steam üzerinden 28 Nisan’da çıkış yapacak oyunun videosunu izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.