-->
skate.’in Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı 

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Full Circle tarafından geliştirilen kaykay oyunu skate. için

24.04.2023 | ulasufuk

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Full Circle tarafından geliştirilen kaykay oyunu skate. için yeni oynanış görüntüleri ve bilgiler yayınlandı.

Full Circle’daki yapımcıların oyunun oynanış sistemine ve geliştirilme aşamasına dair yorumlarını görebileceğiniz ¨The Board Room 3. Bölüm¨ videosunu buradan izleyebilirsiniz. Açıklanan önemli bilgileri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yayınlanan videoda yapımcılar; oyun içindeki aktiviteleri, ödülleri ve tecrübeleri izleyenlerle paylaşıyor.

Öncelikle, skate.’te mikro ödeme sisteminin yer almayacağını belirtmekte fayda var. Oyun hakkındaki bir diğer önemli başlık ise Activities adı verilen ve sürekli değişkenlik gösteren oyun tipleri. Bu ana modun altında yer alacak aktiviteler gerçekliğin sınırlarını zorlayacak ve oyuncuların unutulmaz anlar yaşamalarını sağlayacak. Activities şu an için dört farklı oyun tipinden oluşuyor: Tek kişilik bir mod olan ve sürekli olarak değişkenlik gösteren Challenges, her defasında farklı bir oyun tecrübesi sunacak. Çok oyuncuyla oynanabilecek olan Pop-ups, şehirde dinamik olarak yer alan görevlerden oluşuyor. Tüm skate. oyuncu topluluğunun katılımına açık olan Community Events’in yanı sıra oyuncuların birbirleriyle tanışmalarını ve bunu yaparken pratik yapmalarını veya yeteneklerini sergilemelerini sağlayan Throwdowns da diğer aktivite başlıklarını oluşturuyor.

Şehrin getirdiği dikey oyun alanının kullanılmasını isteyen yapımcılar, Climbing Challenges adında bir başlık üzerinde çalışıyor. Tag, yani ¨ebelemece¨ veya ¨elim sende¨ olarak tabir edebileceğimiz mod ise yapımcıların üzerinde çalıştıkları bir başka eğlenceli oyun tipi.

Kaykay tecrübesinin en iyi şekilde yaşanmasını sağlamak için çalışan Full Circle ekibi, oyunun geçtiği San Vansterdam’daki her türlü aktivitenin bir ödül kazandıracağını ve bu sayede oyuncuların, karakterlerini diledikleri gibi kişiselleştirebileceklerini belirtiyor.

Eğer oyunun geliştirilme aşamasında rol almak isterseniz http://skate.game/insider adresinden kayıt olabilir ve bir ¨tester¨ olarak seçilirseniz geri bildirim sağlayarak oyunun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Şimdilik sadece PC için geçerli olan bu sistemin yakında konsollar için de aktive edileceğini belirtelim.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.