-->
Diablo IV’de Yeni Geliştirici Görüşleri Videosu Geldi: Oyun Sonu Safhasına Doğru

Diablo IV açık beta hafta sonlarında, oyuncular oyunun erken safhasının tadına vardılar.

06.04.2023 | ulasufuk

Diablo IV açık beta hafta sonlarında, oyuncular oyunun erken safhasının tadına vardılar. Şimdi de ise geliştirici görüşleri video serisinin oyunun ileri safhasını ele alan bir sonraki bölümü geldi. Videoyu buradan izleyebilirsiniz!

Oyuncular hikâyede ilerleyip oyun sonu safhalarına geçince her türlü oynayış tarzına uygun, önemli ilerlemeler sağlayan yepyeni birçok aktivitenin kilidini açacaklar. 

İLERLEME DETAYLARI

  • Hikâyeyi bitirdikten sonra Zirve Zindanlarını tamamlayarak daha yüksek Dünya Kademesi zorluklarıyla kendinize meydan okuyun. Dünya Kademesi ne kadar yüksek olursa karakteriniz de o kadar fazla ganimet ve avantaj elde eder.
  • Mükemmeliyet Sistemi, kusursuz karakter diziliminizi benzersiz bir şekilde size özgü kılmak adına başlangıçtaki yetenek ağacının çok daha ötesinde geliştirmeler ve fırsatlar sunar. Oynayış tarzınıza göre hangi lütufları ve oymaları elde etmek istediğinizi belirleyip kendinize bir yol seçin.
  • Zindanlara gizlenmiş Yüzleri bularak Güç Rehberi‘ni doldurun. Bu, dünyada bulunan öğeleri alıp onları daha da güçlü olan Efsanevi öğelere dönüştürmenize olanak tanıyacaktır.
  • Korunak’ta 120’den fazla zindan mevcut ve bunlardan herhangi biri Kâbus Zindanı‘na dönüşebilir. Tamamlayabileceğiniz daha zor hedefler ve mücadeleler açmak için Kâbus Mühürleri kullanarak zindanların Kâbus versiyonlarını etkinleştirin.
  • Hikâyeyi bitirenler için Korunak’ta daha da güçlü canavarlar dolaşacak. Zulalardan büyük ödüller satın alırken kullanılabilecek kristalleri toplamak için Cehennem Dalgası bölgelerinde bu canavarları yenin.
  • Fısıltı Ağacı‘na giderek Ölülerin Fısıltılarını toplayın. Tamamlanan her ödül avı ile oyuncular, büyük bir ödül zulası almak için ağaca geri dönebilir.
  • Kendilerini diğer oyunculara karşı sınamak isteyenler bunu Nefret Tarlaları‘nda yapabilirler. Bu PvP alanında oyuncular, oyuncuya karşı oyuncu çatışmasına girebilir veya kasabada arındırabilecekleri kristalleri toplamak için görevler tamamlayabilir. Arındırılmış kristallere sahipseniz sizi bekleyen ödüller olacak ancak Tarlalar’daki diğer herkes gibi kendinizi PvP arayışındaki oyunculara karşı kollayın.
  • Bir Canlı Hizmet oyunu olan Diablo IV çıktıktan çok sonra da güncellenmeye devam edecek.

Videoda bahsedilenler hakkında daha fazla ayrıntı içeren blog yazısına bu linkten göz atılabilir. 

Bir sonraki geliştirici yayını ise 20 Nisan’da ve daha da fazla konuyu ele alacak özel konuk sunucu Rhykker ile olacak. 

Diablo IV hakkında her şey için resmî web sitesi ziyaret edilebilir ve Gamespress üzerinden materyallere erişilebilir.Popüler Haberler


2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’iduyurdu, bu launch içerik programı ve aylarca yeni zorluklar ve ödüller sunuyor.


Orta Çağ’ın Gerçekçi Dünyası Geri Dönüyor!


Fallout dizisinin yayınlanmasıyla beraber Fallout 4, Avrupa’da en çok satan oyun unvanını ele geçirdi!


Sega’nın efsanevi beat’em’up oyunu Golden Axe, Comedy Central tarafından animasyon dizisi olarak yeniden hayat buluyor!