-->
Afterlife VR, PS VR2 İçin 19 Nisan’da Çıkıyor

Yayıncı Perp Games ve geliştirici Split Light Studio, sanal gerçeklik korku oyunu Afterlife VR’ın 19 Nisan’d

11.04.2023 | ulasufuk

Yayıncı Perp Games ve geliştirici Split Light Studio, sanal gerçeklik korku oyunu Afterlife VR’ın 19 Nisan’da PlayStation VR2 için çıkış yapacağını duyurdu.

Afterlife VR, ilk olarak 13 Mayıs 2022’de Steam üzerinden PC için Early Access’de ve ardından 15 Eylül 2022’de tam olarak yayınlandı.

Oyunun yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.